• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Airsoft no GUNSnLASERS

PIE ĶIEĢEĻU MĀJAS DIVI PUIŠI AR AIRSOFT EKIPĒJUMU

Kas ir airsoft?

Airsoft ir aizraujoša kaujas imitācijas spēle speciāli pielāgotā laukumā ar šķēršļiem un slēpņiem. Airsoft ieroči ir reālu šaujamieroču kopijas, kas spēli padara vēl interesantāku, krietni palielinot adrenalīna devu. Airsoft Latvijā šobrīd kļūst arvien populārāks, jo ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem, kolēģiem vai domubiedriem.

Kāpēc spēlēt airsoft?

 • Precīzs trāpījums līdz pat 60m attālumam
 • Airsoft ieroči ir reālistiski (īstu kaujas ieroču replikas jeb kopijas)
 • Būs nepieciešams pārlādēt ieroci nomainot magazīnu jeb aptveri, kad izšausiet lodītes. Tas dod papildus realistisku sajūtu. Kā arī varēsiet palīdzēt komandas biedram pametot viņam magazīnu, kad viņš būs izšāvis savas lodes.
 • Lodes ir plastmasas bumbiņas 5,95 mm lielumā
 • Trāpījums būs jūtams
 • Īstas emocijas un azarts visas spēles laikā
 • Taktiska spēle ar interesantām misijām

Papildus pieejami specvienību vairogi šāviena novirzīšanai, dažādu veidu airsoft automāti, krāsainas dūmu sveces, airsoft dūmu un sprāgstošās granātas un smieklīgi kostīmi, kas īpaši aktuāli vecpuišu ballītēsAirsoft Latvija ir atļauts no 16 gadu vecuma.

Airsoft ir piemērota aktivitāte:

 • brīvdienu vai darbadienu vakaru izklaidei kopā ar draugiem;
 • dzimšanas un vārda dienas svinībām;
 • vecpuišu ballītei;
 • darba pasākumam kopā ar kolēģiem.

Airsoft ir komandas saliedēšanas aktivitāte. Lai uzvarētu, visiem kopā ir jāizdomā labākā taktika, jāsadarbojas un jābūt gana izveicīgiem, lai izvairītos no pretinieka trāpījuma. Būs jāskrien, jāslēpjas, jānovēro un īstajā mirklī jāpārsteidz pretējās komandas dalībnieks. Spraiga cīņa un lieliskas atmiņas ir garantētas!

Airsoft izklaide Rīgā

GUNSnLASERS airsoft izklaides parki atrodas ērti pieejamās vietās Rīgā:

 • Mežaparkā (Viestura prospekts 2, āra airsoft poligons)
 • Juglā (Mārkalnes iela 10, iekšelpu airsoft poligons)
 • Šampēterī (Šampētera iela 1a, iekštelpu airsoft poligons)

Ikvienu GUNSnLASERS lokāciju var ērti sasniegt ar sabiedrisko transportu vai privāto automašīnu, ko vari novietot bezmaksas stāvlaukumā tieši pie izklaides parka. Lai ērtāk mūs atrastu, izmanto Waze aplikāciju, ievadot attiecīgā parka adresi vai nosaukumu!

Laukumi

Airsoft spēlei pieejami gan iekštelpu, gan āra laukumi, tādēļ pie mums var spēlēt gan nelabvēlīgos laikapstākļos, gan ziemā, gan arī siltā laikā, kad gribas atpūsties ārā. Savukārt izgaismotie laukumi un papildus lukturīši pie airsoft ieročiem būs īpaši piemēroti spēlēm diennakts tumšajā periodā – piesaki spēli sev vēlamā laikā un vietā! Aicinām veikt rezervāciju vismaz 3 darbadienas iepriekš, taču esam elastīgi un varēsim sarīkot jums foršu pasākumu arī pēdējā brīdī. Sazinies ar mums jau šodien!

Būs interesanti visiem

Katra trase ir rūpīgi pārdomāta, lai radītu lielisku spēles pieredzi un izspēlētu dažādas misijas, piemēram:

 • pretinieka bāzes ieņemšana;
 • prezidents;
 • karoga uzvilkšana mastā;
 • degvielas kannu pārvietošana;
 • policisti pret teroristiem;
 • ēkas uzspridzināšana u.c.

Instruktori pielāgos airsoft misijas atbilstoši spēlētāju vecumam un pasākuma veidam. Ja kādreiz jau esat spēlējuši airsoft, tad nākamo reizi spēles uzdevumi būs sarežģītāki, savukārt ātrākai spēles gaitai, instruktors izdomās dinamisku misiju, kas jāpaveic konkrētā laika periodā.

Mūsu spēļu laukumi ir aprīkoti ar:

 • caurstaigājamām ēkām;
 • koka kastu krāvumiem;
 • smilšu maisu pozīcijām;
 • karogu mastiem, kur jāvelk augšā karogi;
 • reālistiskām finiera mājām;
 • iespaidīgiem reljefiem;
 • ierakumiem un tranšejām;
 • apgaismojumu u.c.

Airsoft vadīs profesionāls un pieredzējis spēles vadītājs, kurš izskaidros noteikumus, pratīs nodrošināt kārtību, spēs pozitīvi aizraut katru spēlētāju, vienlaikus ļaujot vaļu, lai dalībniekiem sanāk izbaudīt atpūtu. Instruktori dos padomus arī par ekipējuma lietošanu un trikiem, kā veiksmīgāk apspēlēt pretinieku. Ja Tev ir ideja, kādu misiju labprāt izspēlētu, izstāsti to spēles vadītājam!PUISIS KAMUFLĀŽAS DRĒBĒS UZPILDA BUMBIŅAS AIRSOFT IEROCĪ

Airsoft ieroči

Airsoft ieroči, kas tiek izmantoti spēļu laikā, ir dažādi – automāti un airsoft pistoles. Populārākie airsoft ieroči ir:

 • M4 automāts;
 • MP5 automāts;
 • Beretta CO2 vai elektriskā airsoft pistole.

Airsoft ieroči cenas ziņā ir salīdzinoši dārgi, jo tie tiek ražoti no kvalitatīviem materiāliem un sīkām detaļām. Viens no populārākajiem zīmoliem ir G&G, kas pieejams arī GUNSnLASERS izklaides parkos. To atzīst arī airsoft profesionāļi visā pasaulē. Ne velti daudzi rekomendē vispirms vairākas reizes apmeklēt airsoft publiskās spēles, lai izmēģinātu dažādus nomas ieročus, un tikai tad iegādāties pašam savu ekipējumu. Tā varēs saprast, kas šķiet ērtāks, kāds ekipējums ir primāri nepieciešams, ko var iegādāties tikai kā papildu aksesuārus.

Šie aspekti raksturo GUNSnLASERS airsoft izklaides parkus. Nāc spēlēt airsoft un garantēti iegūsti aktīvi pavadītu laiku, spraigas, pozitīvas emocijas un atmiņā paliekošu piedzīvojumu!

Mēs esam aizrauti ar izcilu izklaidi, tādēļ to nodrošināsim arī Tev un Taviem draugiem vai kolēģiem. Regulāri atjaunojam spēļu laukumus, lai nodrošinātu kvalitatīvu spēli katram klientam.

Lai veiktu reģistrāciju:

Lai aplūkotu vairāk bilžu un video no airsoft spēlēm, seko mums Facebook vai Instagram – ar prieku dalāmies interesantos stāstos, mūsu rīkotajos pasākumos un noderīgos padomos, kā arī informējam par īpašiem piedāvājumiem un akcijām.

Strādājam jebkurā laikā, lai Tu piedzīvotu ko īpašāku nekā parasti. Tiekamies airsoft laukumā Mežaparkā, Juglā vai Pārdaugavā – Šampēterī!

Kad radās airsofts?

Airsofta jeb straikbola pirmsākumi meklējami 1970-to gadu Japānā. Tas radies, pateicoties fotogrāfa un aizrautīga šaušanas entuziasta Ichiro Nagata idejai izveidot ieroču modeļus, kas šauj īstu munīciju, bet nespēj nogalināt. Tā tapa airsoft ieroči – kaujas ieroču replikas, kas tika reģistrēti kā “saudzīgās gaisa šautenes” (angļu – soft air guns).

Ap 1980-tajiem gadiem radās pats straikbols – komandu šaušanas spēle, kuras ietvaros spēlētāju uzdevums ir “likvidēt” pretējās komandas spēlētājus, trāpot ar bumbiņu, kuru izšauj airsoft ieroči.

Airsoft Latvijā ienācis ap 2010-tajiem gadiem, noritot pirmajām spēlēm mazās kompānijās. Tad radās arī mūsu airsoft Latvija veikals un pirmais spēles laukums, kur airsoft izklaide kļuva pieejama plašākam interesentu lokam.

UZ KOKA RUĻĻA STĀV AIRSOFT MUNĪCIJA UN VĪRIETIS STĀV AR SPĒLES AIRSOFT IEROCI

Ko nozīmē “saudzīgās gaisa šautenes”?

Soft air” jeb saudzīgais gaiss ir nosaukums, ko sākotnēji izmantoja saspiesta freona-silikona eļļas maisījuma apzīmēšanai (vēlāk tā vietā nāca propāna-silikona eļļas maisījums, saukts par “zaļo gāzi”), ko airsoft ieroči izmanto šaujampulvera vietā. “Saudzīgais gaiss” tāpēc, ka šāda šāviena stiprums ir mazāks nekā spēks, ar kādu munīciju izšauj saspiesta CO2 gāze jeb tā saucamās “skrotenes” un “gaisenes”. Mūsu airsoft Latvija veikals piedāvā dažādu automātu, pistoļu, revolveru un bisu replikas plašā klāstā – atliek vien izvēlēties savām prasmēm un gaumei piemērotāko opciju.

AIRSOFTA IEROCI VĪRIETIS TUR PLAUKSTĀS

Kādi ir airsofta spēles varianti?

Airsoft izklaide var notikt pēc viena vai vairākiem scenārijiem – izvēlies, ko vēlies, un mūsu prasmīgie spēles vadītāji noorganizēs aizraujošu piedzīvojumu. Dažas no opcijām, kā piedāvājam spēlēt airsoft Latvijā: 

 • kaujas sadursme;
 • militārā simulācija;
 • individuālās šaušanas sacensības (mūsu airsoft Latvija veikals piedāvā arī papīra mērķus);
 • vēsturisku notikumu izspēlēšana u.c.

Straikbola spēles laikā mērķa sasniegšanai var tikt izmantotas reālas militārās un kaujas taktikas, kādas militārie un policijas spēki pielieto darbā ikdienā. Drošības nolūkos airsoft izklaide vienmēr norit apmācītu, pieredzējušu instruktoru uzraudzībā.

Airsoft Latvijā ir iespējams spēlēt gan iekštelpās, gan ārā. Mēs piedāvājam abas opcijas (iekštelpu spēlei Juglas un Šampētera poligoni, āra spēlei – Mežaparka poligons), lai airsoft izklaide būtu maksimāli pielāgota Tavām vēlmēm, interesēm un iespējām.

Kā airsofts atšķiras no peintbola?

Lai arī spēles koncepts un scenāriji ir līdzīgi, airsoft ieroči neatstāj redzamas pēdas uz “sašautā mērķa”. Trāpījumi ne vienmēr ir manāmi, jo, atšķirībā no peintbola pistolēm, kas kā munīciju šauj bumbiņas, kas pildītas ar krāsu, airsoft ieroči izmanto bumbiņas (BBs), kas radītas no biopārstrādājamas plastmasas (jo airsoft Latvijā rūp daba).

Lai arī straikbola bumbiņas var atstāt kādu zilumu, trāpot pa neapsegtu ādu (tāpēc uz spēli ieteicams vilkt garās bikses un kreklu garām piedurknēm, kā arī sejas un acu aizsardzība ir obligāta), airsoft izklaide balstās uz godīguma principu – ja esi sašauts, Tev ir jāizstājas no spēles, paziņojot pārējiem, ka esi “nošauts” vai “ārā”. Taču tas nenozīmē, ka Tev spēle ir beigusies – atkarībā no izvēlētā scenārija, Tevi var “atdzīvināt” komandas biedrs vai Tu pats, pieskaroties noteiktam priekšmetam Tavas komandas bāzē, un airsoft izklaide turpināsies.

Ja Tev nav piemērota apģērba vai aizsarglīdzekļu, mūsu airsoft Latvija veikals palīdzēs atrisināt šo problēmu. Tāpat piedāvājam arī smieklīgus ballīšu tērpus, piemēram, Super Mario, cietumnieks, zaķis, vista u.c.

Kādiem pasākumiem straikbols ir piemērots?

Airsoft Latvijā var spēlēt no 16 gadu vecuma, tādēļ šī aktivitāte ir lieliski piemērota:

 • dzimšanas un vārda dienas ballītēm;
 • vecpuišu un azartisku vecmeitu ballītēm;
 • darba pasākumiem (piemēram, komandas saliedēšanai jeb teambuilding).

Tāpat airsoft izklaide lieti noderēs arī kā foršs laika pavadīšanas veids kopā ar draugiem vai neaizmirstama vidusskolas sporta nodarbība.

MEITENE UN PUISIS AR AIRSOFT IEROČIEM STĀV IEKŠTELPU LAUKUMĀ

Kāpēc pieteikt spēli pie mums?

Spēlēt airsoft Latvijā nekur nav tik forši kā pie mums:

 • 3 dažādi iekštelpu un āra poligoni, lai airsoft izklaide būtu pieejama visu cauru gadu;
 • ērta nokļūšana un bezmaksas stāvvieta pie poligoniem;
 • bezmaksas ballīšu telpas;
 • aizraujošas spēles misijas;
 • feini, pieredzējuši instruktori;
 • airsoft Latvija veikals ar plašu aprīkojuma piedāvājumu par draudzīgām cenām;
 • iespēja turpināt ballīti ar elektrokartingiem, lāzertagu u.c. aktivitātēm.

Vai ir vajadzīgs vēl kāds iemesls, kāpēc pie mums ir pats foršākais airsoft Latvijā? Piesaki spēli, nāc, izmēģini un pārliecinies pats!

Kadrs no airsoft spēles 2600m2 lielajā iekštelpu laukumā Juglas izklaides centrā

PARKI, TO ATRAŠANĀS VIETAS UN PRIEKŠROCĪBAS

GUNSnLASERS ŠAMPĒTERA IZKLAIDES PARKS
Parks kādreizējā Zasulauka auduma manufaktūrā
Pārdaugava, Šampētera 1, Rīgā, LV-1046

 • Iekštelpu laukumi vairāk nekā 1200m2 platībā ar īstām VW automašīnām tajā;
 • Āra laukums 0,7 ha platībā ar divstāvīgu baznīcas torni;
 • Top peintbola āra laukums 0,7 ha platībā;
 • Izgaismoti laukumi spēlēšanai dienas tumšajā laikā;
 • Atrašanās vieta Pārdaugavā;
 • Rūpnieciska stila ēkas ar industriālu atmosfēru. Rīgas Zasulauka auduma manufaktūra, tās teritorija.

GUNSnLASERS JUGLAS IZKLAIDES PARKS – IEKŠTELPĀS
Parks kādreizējā Juglas Manufaktūras rūpnīcā
Jugla, Mārkalnes 10, Rīga, LV-1024

 • 2 iekštelpu laukumi 2600m2 kopējā platībā;
 • Elektrokartingu trase ar iespēju apvienot pasākumā šaudīšanās aktivitāti ar braukšanu kartingos pēc tā;
 • 17m liela lidmašīna ar slepenām ejām Pilsētas laukuma vidū;
 • Stilizētas celtnes ar diviem stāviem;
 • Juglas manufaktūras rūpnīca ar savu vēsturisko atmosfēru.

GUNSnLASERS MEŽAPARKA IZKLAIDES PARKS
Parks kādreizējā PSRS militārajā bāzē
Mežaparks, Viestura prospekts 2, Rīga, LV-1005

 • 5 āra laukumi, no kuriem divi ir izgaismoti;
 • Īpašs kautuves laukums ar šausmu filmu cienīgiem skatiem (no +16 gadiem);
 • Priežu meža vide ar kalniem, ielejām un īstām militārām ēkām;
 • Laukums kādreizējā dzelzceļa peronā ar īstu preču iekraušanas rampu.