Kartingi Rīgā – cena un darba laiks

Pie mums, Mārkalnes ielā 10, kartingi kā izklaide ir izdevīgāka nekā citviet. Piedāvājam draudzīgas cenas, lai ikviens varētu izklaidēties vai nosvinēt īpašus svētkus ar jautru un azartisku aktivitāti. Noteiktais braucēja augums ir minimums 1,10m, tik cik lai aizsniegtu kartinga pedāļus un stūri.

MEITENES BRAUC AR ELEKTROKARTINGIEM IEKŠTELPU TRASĒ

Kartingi iekštelpās – halles darba laiks

Darba laiks mums ir dažāds. Strādājam gan pēc pieraksta, gan bieži vienkārši esam uz vietas un droši var nākt un izbraukt. Otrajā gadījumā labāk gan uzzvanīt un noskaidrot vai esam uz vietas 🙂 Varētu teikt strādājam katru dienu un arī vēlu vakaros!

Mūsu tālruņa numurs +371 27274646 

Cenas bērniem un pieaugušajiem

Kartingi cenas ziņā ir draudzīga izklaide, jo nav nekādu papildu izmaksu – kartings, ķivere, trase un drošības instruktāža jau ir iekļauta cenā!

Svarīgi! Pieaugušo grupām. Aizliegts braukt ar kartingu alkohola reibumā!

Cenas darba dienās

(no pirmdienas līdz ceturtdienai)

10 min. – 14€

2×10 min. – 24€

3×10 min. – 33€


Čempionāts

Tabulas un braucēju organizēšana – 30€

2×10 min. 24€*

kvalifikācija – fināls

3×10 min. 34€*

treniņš – kvalifikācija – fināls

*min 4 cilvēki

Cenas brīvdienās

(no piektdienas līdz svētdienai, svētku dienās)

10min. – 16€

2×10 min. – 28€

3×10 min. – 39€


Čempionāts

Tabulas un braucēju organizešana – 50€

2×10 min. 28€*

kvalifikācija – fināls

3×10 min. 39€*

treniņš – kvalifikācija – fināls

*min 4 cilvēki

Mega piedzīvojuma ballīšu pakas

Dzimšanas dienas svinībām, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, kā arī korporatīviem pasākumiem ideāli piemērots ir mūsu ballīšu piedāvājums. Atkarībā no izvēles tajā ir iekļauta lāzertaga (lāzera peintbola) spēle, braucieni ar kartingiem un svinību istabiņas.

*Klāt komplektiem varat pievienot 1 stundu VIRTUĀLO REALITĀTI – tikai par 50€.

Darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai nosaucot paroli – darba diena – iegūstiet papildus -10% atlaidi!

Minimālais dalībnieku skaits  – 6 personas. Ja esam mazāk – jāmaksā kā par 6 personām. Šīs ballīšu pakas jau aktīvi izvēlas mūsu klienti. Izmēģini arī Tu! Lāzertags un kartingi iekštelpās ir aktivitātes, ko var izvēlēties visu gadu. Kartings ļaus izbaudīt īstu sacensību garu, savukārt lasertaga spēlē varēsi pārbaudīt savu izturību un komandas saliedētību.

BĒRNI SĒŽ UZ ELEKTROKARTINGIEM UN GAIDA SAVU BRAUCIENU

Lai ballīte vai atpūta būtu vēl foršāka, mūsu iekštelpu trasē ikviens var uzklāt arī svētku galdu ar līdzi paņemtām uzkodām un dzērieniem vai arī pasūtīt picas. Piedāvājam atklātus galdiņus turpat blakus trasei vai arī atsevišķas atpūtas istabiņas tikai jūsu kompānijai. Kartingi jaudīgai ballītei Rīgā, Mārkalnes ielā 10 – rezervē jau tagad!

Kartingi Rīgā, mūsu Juglas iekštelpu izklaides parkā, ir laba ideja ne tikai svinībām, bet arī neplānotai izklaidei brīvdienās vai darbadienās. Kartingi būs aktivitāte, ko kopā ar draugiem gribēsi izmēģināt atkal un atkal, lai uzstādītu arvien labāku savu personīgo rekordu. Tiekamies trasē? Rezervē braucienu!