Atvērtās lāzertag un airsoft spēles novembrī

Ik nedēļu Tev ir iespēja uzspēlēt gan lāzertag, gan airsoft mūsu iekštelpu izklaides parkā Juglā par tad, ja nav pašam sava komanda vismaz 5 cilvēku sastāvā. Reģistrējies tagad un nāc spēlēt!

Read more

Akcija rudens klases ekskursijām 2019

Hei, hei jaunais mācību gads ir klāt. Brauc ar klasi ekskursijā pie mums un spēlē lāzertagu un peintbolu vai brauc ar elektrokartingiem par īpaši izdevīgu cenu, jo skolēniem ir atlaides!

Read more

Atvērtās lāzertag un airsoft spēles septembrī

Septembris ir īpašs mēnesis – jaunā mācību gada sākums. Tam par godu arī tematiskas spēles un balviņas. Reģistrējies un nāc spēlēt!

Read more

Atvērtās lāzertag un airsoft spēles augustā

Vai Tev patīk lāzertags un airsofts, bet nav sava kompānija vismaz 5 cilvēku sastāvā, lai uzspēlētu? Gribi pamēģināt kādu no šīm spēlēm? Apmeklē publiskās lāzertag un airsoft spēles GUNSnLASERS Andrejsalas, Juglas iekštelpu vai Mežaparka izklaides parkā!

Read more

Vasaras svētku lāzertag turnīra rezultāti

GUNSnLASERS Vasaras svētku lāzertag turnīrs ir veiksmīgi aizvadīts, pulcējot 14 komandas. Sirsnīgi pateicamies ikvienam turnīra dalībniekam, atbalstītājiem un mūsu draugiem Pica LulūLux Express un Caffeine LV par sarūpētajām dāvanām!

Turnīra rezultāti

Read more

Atvērtās lāzertag un airsoft spēles jūlijā

Pavadi siltos vasaras vakarus sportiskā un azartiskā gaisotnē, apmeklējot publiskās lāzertag un airsoft spēles GUNSnLASERS Andrejsalas, Juglas iekštelpu vai Mežaparka izklaides parkā!

Read more

Uzlādējies ar Pica Lulū

Kad visas lodes izšautas un dzīvības beigušās, uzlādējies ar Pica Lulū! PICAS, salāti, saldējums, dzērieni un gardumi. Izvēlies to, kas no domas vien liek siekalām saskriet mutē! 

Pasūti picu arī GUNSnLASERS izklaides parkos

Pica Lulū ir lielākais un ātrākais picu rullētājs Latvijā jau kopš 1994. gada. Garantējam picu piegādi 49 un 69 minūšu laikā vai picu atdosim bez maksas. Lieki piebilst, ka picu varam piegādāt arī uz GUNSnLASERS parku, kurā esi atdevis visu savu enerģiju cīņā par katru dzīvību.

Read more

Lieldienu atvērtā lāzertag spēle “Zaķa medības 2019”

Esi aktīvs Lieldienu brīvdienās un nāc uz atvērto lāzertag spēli – būs jautras un tematiskas misijas!

Info par Lieldienu atvērto lāzertag spēli:

  • Datums: 21.04.19.
  • Pasākums laiks: no plkst.19:00 līdz plkst.22:00
  • Adrese: Mārkalnes iela 10 (2. stāvs)
  • Dresscode: zaķis vai ola

Spēles sākums plkst.19:30 – ierodies 30 min. iepriekš, citādi visu gadu kodīs odi

Read more

Atvērtās lāzertag un airsoft spēles aprīlī

Patīk airsofts un lāzertags, bet nav pašam sava kompānija vismaz 5 cilvēku sastāvā, lai uzspēlētu? Apmeklē atvērtās jeb publiskās spēles katru nedēļu iekštelpu parkā Mārklanes ielā 10!

Read more

Vasaras svētku lāzertag turnīrs

GUNSnLASERS vasaras svētku lāzertag turnīrs tuvojas. Reģistrē savu komandu 5 cilvēku sastāvā un cīnies par čempiona titulu – labākajiem kauss, medaļas un dāvanas no mūsu sadarbības partneriem!

  • TURNĪRA DATUMS: 09.06.2019.
  • TURNĪRA LAIKS: no plkst.12:00 līdz plkst.21:00 (norises laiks tiks precizēts, kad būs zināms precīzs dalībnieku skaits)
  • DALĪBAS MAKSA: 75€ no komandas
  • REĢISTRĀCIJA: rakstot uz e-pastu jugla@gunsnlasers.lv
  • ADRESE: Mārkalnes iela 10, Rīga (atrodamies ēkas 2. Stāvā, teritorijā ir plaša bezmaksas autostāvvieta)

Informācija GUNSnLASERS Lāzertag Facebook lapā

Read more