atvertas-speles-marts

Kas īpašs gaidāms februāra atvērtajās spēlēs? Būs gan tematiskas spēles, gan arī mini turnīrs, kurā var piedalīties gan pieredzējuši spēlētāji, gan amatieri. Uzzini vairāk un reģistrējies, jo dalībnieku skaits ir ierobežots!

Lasīt vairāk

Lai 2020. gads iesākas ar jaudu un azartu! Nāc spēlēt lāzertagu vai airsoft katru nedēļu pat tad, ja nav pašam sava komanda!

Lasīt vairāk

Decembrī gaidāmi vairāki jaunumi – atvērtās spēles jaunajā Šampētera iekštelpu izklaides parkā, kā arī tematiskās Ziemassvētku lāzertag spēles un īpaša Zvaigžņu spēle Juglas parkā. Reģistrējies jau šodien un nāc spēlēt!

Lasīt vairāk

Ik nedēļu Tev ir iespēja uzspēlēt gan lāzertag, gan airsoft mūsu iekštelpu izklaides parkā Juglā par tad, ja nav pašam sava komanda vismaz 5 cilvēku sastāvā. Reģistrējies tagad un nāc spēlēt!

Lasīt vairāk

Hei, hei jaunais mācību gads ir klāt. Brauc ar klasi ekskursijā pie mums un spēlē lāzertagu un peintbolu vai brauc ar elektrokartingiem par īpaši izdevīgu cenu, jo skolēniem ir atlaides!

Lasīt vairāk

Septembris ir īpašs mēnesis – jaunā mācību gada sākums. Tam par godu arī tematiskas spēles un balviņas. Reģistrējies un nāc spēlēt!

Lasīt vairāk