Rezervācijas noteikumi

SIA GUNSnLASERS (turpmāk tekstā GUNSnLASERS) tīmekļa vietnes Rezervēšanas noteikumu mērķis ir informēt mūsu klientus par rezervācijas procesa nosacījumiem, termiņiem un atcelšanas politiku.

Datu pārzinis un kontaktinformācija

Personas datu pārzinis ir GUNSnLASERS, reģistrācijas numurs 40203085258, juridiskā adrese Andrejostas iela 21, Rīga, LV-1045, Latvija

Kontaktinformācija saistībā ar šīs tīmekļa vietnes Rezervēšanas politiku:

Izmantojot šo kontaktinformāciju, tīmekļa vietnes lietotājam ir iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem par šīs tīmekļa vietnes Rezervēšanas politiku.

Noteikumi

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt jums neaizmirstamus brīžus, kuros varat izbaudīt piedzīvojumu garšu kopā ar draugiem un ģimeni. Tomēr, lai šie piedzīvojumi būtu pieejami visiem mūsu klientiem un lai saglabātu taisnīgumu rezervāciju procesā, vēlamies jūs informēt par svarīgu informāciju par mūsu priekšapmaksas noteikumiem.

Iemaksātais depozīts tiks zaudēts pilnā apmērā, ja jūs neieradīsieties uz rezervēto pasākumu vai mums netiks paziņots par tā atcelšanu vismaz 48 stundas iepriekš pirms pasākuma sākuma.

Iemaksāto priekšapmaksu var pārcelt uz citu datumu un laiku, ja pasākumu pārceļat ne vēlāk kā 48 stundas pirms rezervācijas.

Mēs aicinām jūs ievērot šos noteikumus un izturēties atbildīgi pret rezervēto laiku, jo rezervāciju skaits ko varam apkalpot dienas laikā ir ierobežots.

Laicīgi (48 stundas iepriekš) paziņojot par izmaiņām jūs dosiet iespēju citiem izbaudīt svinības.

Šie noteikumi nav paredzēti, lai jūs ierobežotu, bet gan lai nodrošinātu, lai visi mūsu klienti saņem labāko iespējamo pieredzi. Tādēļ lūdzam, plānot savu apmeklējumu laicīgi, paturot prātā 48 stundu atcelšanas politiku un, ja gadās kādas izmaiņas rezervētajos datumos vai laikos – lūdzu uzreiz mums ziņot par izmaiņām.

Paldies, ka izvēlējāties GUNSnLASERS un ceram drīz jūs redzēt mūsu izklaides parkos!