Jaunums – virtuālā realitāte

Virtuālā realitāte garantē lieliskas emocijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Atklāj azartu un pozitīvu piedzīvojumu, ko sniedz mūsu virtuālā realitātes istaba jeb VR Room Riga, Mārkalnes ielā 10!

VR Room Riga darba laiks

Mūsu VR telpas darba laiks ir dažāds – strādājam gan pa dienu, gan vēlu vakaros un brīvdienās. Parasti mūsu virtuālā realitātes istaba ir pieejama pēc iepriekš veiktas rezervācijas, taču, ja ir brīvs, gaidām Tevi jebkurā laikā. Tomēr labāk iepriekš ar mums sazināties un noskaidrot, vai tiešām esam uz vietas. 🙂

Droši vari mums arī piezvanīt pa tel. 27274646 (pēc savienojuma spied 1 un 1)!

DIVI MELNI PUFI PRETĪ VIRTUĀLĀS REALITĀTES TELEVIZORU EKRĀNIEM

VR Room Riga cenas

Vēlies gūt neaizmirstamu pieredzi? Virtuālā realitāte Tev to sagādās, tādēļ nāc atpūsties vai svinēt svētkus mūsu VR centrā!

Virtuālās realitātes spēles izmaksas:

 • 1 VR brilles, 1h, 1 cilvēks – 20€
 • 2 VR brilles, 1h, 2 cilvēki – 40€
 • 3 VR brilles, 1h, 3 cilvēki – 60€
 • 4 VR brilles, 1h, 4 cilvēki – 80€
 • Ja vēlaties izmantot vienas VR brilles kopā ar vairākiem cilvēkiem, par katru papildus dalībnieku tiek piemērota papildus samaksa 5€.

Īpašais pasākuma piedāvājums:

 • 1 stunda - līdz 15 personām - 90€

 • 1,5 stundas - līdz 15 personām - 130€

 • 2 stundas - līdz 15 personām - 170€

 • 3 stundas - līdz 15 personām - 210€

 • 4 virtuālās realitātes brilles ar dažādām spēlēm un attēlošanas ekrāniem

 • Atsevišķa atpūtas telpa tikai jūsu kompānijai

 • galdiņš cienasta uzklāšanai

 • novuss un galda futbols

 • galda spēles

 • autostāvvieta parka teritorijā

Mūsu virtuālās realitātes istaba atrodas Juglā, Mārkalnes ielā 10 – GUNSnLASERS Juglas izklaides parkā. Uz vietas pieejami arī elektrokartingi, lāzertags un ballīšu telpas – viss vajadzīgais lieliskai un azartiskai atpūtai gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pieejamās virtuālās realitātes spēles

Mūsu virtuālā realitāte Rīgā piedāvā šādas un vēl arī citas interesantas VR spēles. Katram būs no kā izvēlēties, jo piedāvājums ir gana plašs – sākot ar sporta spēlēm un izklaides parkiem un beidzot ar kaujas simulācijām! Ja būs nepieciešams, virtuālās realitātes entuziasts Tev palīdzēs gan ar tehniskiem jautājumiem, gan spēļu scenārijiem. Nāc un izbaudi azartu, ko sniedz virtuālā realitāte!

Beat Saber

Jūties kā lieliskas mūzikas spēlētājs, šķeļot mūzikas ritmu attēlojošus blokus! Izbaudi neona gaismas un enerģisku mūziku pasaulē, ko rada virtuālās brilles! Šī ir populāra spēle, ko piedāvā VR telpas visā pasaulē. Mūziku attēlojošie bloki ir dažādās krāsās un virzienos, tādēļ Tev tie ir jāsagriež pareizā secībā, vienlaikus izvairoties no šķēršļiem. Tādējādi turpināsi mūzikas ritmu un varēsi izbaudīt aizraujošās emocijas, ko sniedz mūsu VR Room Riga.

Onward

Iegrimsti uguns cīņā! Mil-Sim taktiskā VR video spēle. Ja Tev patīk taktiskas un stratēģiskas virtuālās realitātes spēles, Onward ir domāta Tev! Spēles laikā spēlētāji iejūtas karavīru lomā dažādos kaujas scenārijos. Sadarbojies komandā ar citiem spēlētājiem, neitralizējiet bumbas un koordinējiet uzbrukumu, gūstot uzvaru pār ienaidniekiem! Uzliekot VR brilles, Tu būsi pārsteigts, cik izcili ir izstrādāta katras spēles detaļa.

Creed: Rise to Glory

VR boksa video spēle. Uzliec virtuālās brilles un kļūsti par Rokiju, gūstot uzvaras ringā! VR telpas pārvērtīsies par cīņas ringu, bet Tu – spēcīgu un veiklu pasaules līmeņa cīkstoni. Pirms piedalies lielajās cīņās, Tev ir iespēja boksēties mini spēlēs, lai uzlabotu savas prasmes un izturību. Spēles reālistiskā grafika un skaņu efekti patīkami pārsteigs pat prasīgākos spēlētājus.

Arizona Sunshine

Pirmās personas zombiju šaušanas videospēle. Dodies iekšā zombiju apokalipsē un cīnies par izdzīvošanu karstajā Arizonā. Šāda VR spēle patiks azarta cienītājiem, kuri vēlas paaugstināt savu adrenalīna līmeni. Hei, vai zombijs jau nav Tev aiz muguras?

Blade & Sorcery: Nomad

VR viduslaiku fantāziju video spēle, kurā uzsvars ir tieši uz tuvcīņām. Šai spēlei nelīdzinās citas virtuālās spēles, jo būtnes kustas atbilstoši fizikas likumiem, tām ir reālistiski ķermeņi. Sadod saviem pretiniekiem ar loku un zobeniem!

The Room VR: A Dark Matter

Izlaušanās istabas VR video spēle. Stratēģija un loģiskā domāšana. Uzliec VR brilles un sāc meklēt pavedienus, un atklāj noslēpumus, risinot sarežģītas mīklas! Kļūsti par detektīvu un atklāj pat vissarežģītākos notikumus dažādās lokācijās!

Epic Roller Coasters

Piedzīvo īstu amerikāņu kalniņu sajūtas maģijā, dinozauros un spoku pasaulē! Augsta līmeņa grafika un fizikas likumos balstīta simulācija. Pieejami trīs dažādu spēles režīmi, tādēļ šīs virtuālās realitātes spēle būs piemērota arī bērniem.

Carve Snowboarding

Dodies uz nogāzēm un piedzīvo reālistiskāko snovbordu kā vēl nekad iepriekš! Dominē uz kalna kā ātrākais snovbordists vai arī apgūsti trikus un parādi savas prasmes freestyle turnīros! Uzrādot arvien labāku sniegumu, varēsi atbloķēt stilīgāku un kvalitatīvāku aprīkojumu, kā arī mūzikas ierakstus.

Rec Room

Labākā vieta, kur pavadīt savu brīvo laiku. Spēlē peintbolu, ballējies vai atpūties parkā ar citiem spēlētājiem! Pateicoties šai spēlei, virtuālā realitāte var kļūt par Tavu jauno satikšanās vietu ar draugiem. Izveido avataru un pievienojies klubam!

Job Simulator

Vai roboti pārņems pasauli? Jā, tas jau ir noticis, bet pateicoties šai VR spēlei, Tu vari uzzināt, kā tas bija – strādāt cilvēka darbu. Izbaudi reālu darba pieredzi, strādājot virsstundas vai atlaižot darbiniekus!

Real VR Fishing

Bez steigas makšķerē satriecošās vietās un baudi to kopā ar draugiem, spēlējot multi-player režīmā! Izbaudi mierīgu pludiņmakšķerēšanu vai iemet spiningu un gaidi lielo lomu!

Echo VR

Sacensības nulles gravitācijas apstākļos. Sadarbojies un iegusti punktus uzvarai! Vari spēlēt kopā ar saviem draugiem vai iepazīties ar citiem. Šīs virtuālās realitātes spēles ir piemērotas tiem, kuriem patīk ātrs sports.

SuperHot VR

Uzliec virtuālās brilles, uzņemies aģenta lomu, atrisini mīklas un likvidē ienaidniekus, spēlējot kā Matrix! Laika mehānisms strādā tikai tad, kad Tu kusties, tādēļ izdomā labāko stratēģiju jau laikus! Šī spēle patiks ikvienam, kuram interesē datortehnoloģijas.

Gorilla Tag

Uzliec virtuālās brilles un kāp kokos, šūpojies skrien un lec kopā ar saviem draugiem, virtuālajā gorillu pasaulē! Dodies uz priekšu pa dažādiem līmeņiem, izvairoties no šķēršļiem un panākot citus spēlētājus! Gorilla Tag spēle ļauj Tev pašam modificēt savu varoni ar dažādiem aksesuāriem un tēliem, tāpēc būs jo īpaši interesanti.

Bogo

Spēlējies ar jauku un mazu mājdzīvnieku, metot viņam bumbiņu! Baro to ar gardiem virtuļiem un daudz ko citu! Uzliec virtuālās realitātes brilles un jebkurā mirklī samīļo savu zvēriņu un saņem pretī viņa smaidu. Viņš būs patiesi priecīgs, kad rotaļāsies un pabarosi viņu.

Virtuālā realitāte ar GUNSnLASERS

VR telpas apmeklējums noteikti būs īpaša un aizraujoša pieredze gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atklāj WOW emocijas un pozitīvu piedzīvojumu mūsu VR Room Riga!

Piedāvājam:

 • Oculus Quest 2 virtuālās realitātes brilles bērniem un pieaugušajiem
 • Jaunākās un populārākās virtuālās spēles
 • Multiplayer un Single player spēļu režīmus
 • VR briļļu spēlētāja ekrānus uz sienām

Viss vajadzīgais ballītei

Mūsu virtuālās realitātes istaba ir vieta, kur Tu vari sarīkot:

 • dzimšanas vai vārda dienu;
 • vecpuišu un vecmeitu ballīti;
 • korporatīvo pasākumu lielam un mazam kolektīvam;
 • klases ekskursiju.

Mūsu darbinieki parūpēsies par to, lai svētku organizēšana Tev nesagādā rūpes. Esam atvērti dažādām idejām, tādēļ piesakot pasākumu, informē mūs par savām iecerēm!

virtuala-realitates-istaba

Mūsu virtuālās realitātes istaba ir atpūta, ko vērts izmēģināt gan draugu, gan ģimenes lokā. Nāc uzspēlēt Mārkalnes ielā 10!

vr-telpas
virtuala-realitates-istaba
vr-centrs

Kas ir virtuālā realitāte?

Virtuālā realitāte ir ar datorprogrammas palīdzību radīta 3D attēla vai vides simulācija, ar kuru cilvēks var mijiedarboties reālistiskā veidā. Lai to varētu izdarīt, ir jāizmanto īpašs elektronisks aprīkojums, piemēram, virtuālās brilles, austiņas, speciāli cimdi ar sensoriem u.c. IT iekārtas. Virtuālā realitāte plaši tiek izmantota ne tikai izklaides jomā, bet arī medicīnā, būvniecībā, arhitektūrā, interjera dizainā, mārketingā un citās nozarēs.

VR sistēmas svarīgākās komponentes ir:

 • virtuālās brilles jeb displejs (HMD) – rada 3D vizuālo attēlojumu, parādot pa vienam atsevišķam attēlam katrai acij. Virtuālās realitātes brilles var būt atsvišķas vai savienotas kopā ar austiņām vai pat kā ķivere;
 • izsekošanas sistēma (tracking system) – sistēma, kas seko līdzi lietotāja galvas kustībām un atbilstoši tām pielāgo displeju. Tādā veidā tiek radīts klātesamības efekts mākslīgi radītajā vidē;
 • ievadierīces – ļauj mijiedarboties ar mākslīgi radīto vidi, piemēram, rokas kontrolieri vai cimdi;
 • audio jeb skaņas sistēma – nodrošina telpisku skaņas attēlojumu, ļaujot lietotājam dzirdēt dažādas skaņas, kas nāk no dažādiem virzieniem.

VR tehnoloģijas, tai skaitā virtuālās brilles, pēdējo gadu laikā ir ievērojami attīstījušās. Tiek uzlabota izšķirtspēja, displeji, visu komponenšu savstarpējā mijiedarbība u.c. elementi, kas cilvēkam rada vēl nebijušu pieredzi.

Virtuālās realitātes spēles aizrauj daudzus tehnoloģiju un datorspēļu fanātus. Tā ir pasaule, kas ļauj lietotājam iejusties supervaroņu tēlos un izbaudīt nereālas spējas uz “savas ādas”, piemēram, lidot neticamā ātrumā un augstumā, rāpties pa sienām, peldēt vairāku kilometru dziļumā, cīnīties ar zombijiem vai uzvarēt sporta turnīrā. Atliek tikai uzvilkt virtuālās realitātes brilles un Tev pavērsies pavisam cita pasaule. Izmēģini!

Virtuālā realitāte Rīgā

Virtuālās realitātes istaba kā izklaides vieta ir pieejama visā pasaulē. Pieaugot pieprasījumam, virtuālā realitāte Rīgā arī kļūst arvien populārāka, tādēļ rodas arī jaunas VR telpas, kas piedāvā visu nepieciešamo izklaidei – VR brilles, sviras, audio sistēmu u.c. Tā ir lieliska vieta svinībām un atpūtai.

Izvēlies “GUNSnLASERS”, ja vēlies atmiņā paliekošu ballīti! Zvani pa tel. 27274646 (sazvanot spiediet 1 un 1)
vai aizpildi kontaktformu tepat mājaslapā!
Sazinies un piesaki pasākumu!

Oculus quest 2 virtuālās realitātes zāle
Oculus quest 2 virtuālās realitātes istaba 2 spēlētājiem
Oculus quest 2 virtuālās realitātes istaba