Elektrokartingi – izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem

TRĪS PIEAUGUŠIE UZ ELEKTROKARITNGA IEKŠTELPU TRASĒ JUGLĀ

Ja Tev patīk ātrums, azarts un sacensību gars, tad elektrokartingi ir tas, kas Tev noteikti jāizmēģina. Nāc vienkārši pabraukāties, svini dzimšanas dienu vai atpūties kopā ar klases biedriem vai kolēģiem team building pasākumā! Ar kartingiem var braukt arī bērni, kuri ir vismaz 1,10m gari. Atrodamies Mārkalnes ielā 10, Rīgā

Svini dzimšanas dienu, brauc klases ekskursijā vai atpūties ar kolēģiem vēl izdevīgāk un aizraujošāk – spēlē dinamisko lāzertagu, izbrauc ar kartingu un noskaidro, kurš kopvērtējumā ieņems 1. vietu! 

Tel.nr. rezervācijām +371 27274646

Elektrokartingi GUNSnLASERS iekštelpu izklaides parkā

Nāc atpūsties ar draugiem, svini dzimšanas dienu, atzīmē vecpuišu ballīti vai sarīko team-building pasākumu ar kolēģiem!

Tel. rezervācijām: +371 27274646

BEZ MAKSAS Tev nodrošināsim:

 • iespēju uzklāt uzkodu galdu ar Tevis sarūpētiem ēdieniem un dzērieniem

 • galda tenisu un futbolu

 • novusu

 • galda spēles

 • plašu autostāvvietu parka teritorijā

ELEKTROKARTINGU PLAKĀTS UN PIEEJAMIEM PASĀKUMIEM

Kā savienot azartisku izklaidi ar jautru atpūtu un pozitīvu sacensību garu? Atbilde ir elektrokartingi. Pavadi laiku ar draugiem vai kolēģiem interesanti un aizraujoši! Elektrokartingi Rīgā atrodas mūsu izklaides parkā Juglā, Mārkalnes ielā 10. Trase atrodas ēkas 2. stāvā, blakus var uzspēlēt arī dinamisko lāzertagu, kā arī stratēģisko airsoft ar reālu kaujas ieroči replikām jeb kopijām. Pilnvērtīga atpūta garantēta!

elektrokartingi

Ātrums un jauda

Kas raksturo braucienu ar elektrokartingu? Tā noteikti ir to jauda. Iedomājies, kā traucies pa trasi, fonā skan līdzjutēju uzmundrinājumi un tālumā redzams plīvojošs finiša karogs. Nāc to izbaudīt pie mums, jaunā un mūsdienīgā GUNSnLASERS elektrokartingi trasē! Jaunie elektrokartingi taisnē spēj attīstīt ātrumu līdz pat 85km/h, taču lai būtu droši, elektrokartingi ir noregulēti atbilstoši trases lielumam, sarežģītībai, kā arī braucēja vecumam un stūrēšanas prasmēm. 

Elektrokartingi maziem un lieliem braucējiem

Mūsu elektrokartingi ir dažādā izmērā un ar dažādu jaudu, tādēļ var braukāties arī bērni, kas ir vismaz 1,1m gari. Protams, katram braucējam ir jāapzinās drošības noteikumi un tie jāievēro, lai brauciens būtu patīkams gan pašam, gan arī citiem. Pirms došanās trasē mūsu instruktors pastāstīs visus nosacījumus, kā arī tos vari izlasīt uz baneriem izklaides centrā. Brauc droši un ievēro instruktora norādījumus!

Kādiem pasākumiem elektrokartingi ir piemēroti?

Elektrokartingi ir adrenalīna piepildīta atpūta, ko novērtēs gan bērni, gan pieaugušie. Arī sievietes labprāt sēžas pie kartinga stūres un cenšas pārspēt savu labāko apļa laiku. Tieši tādēļ elektrokartingi ir piemēroti arī izklaidei ar kolēģiem jeb korporatīvām ballītēm. Gadījumā, ja kāds no darbiniekiem tomēr nevēlēsies izbraukt ar kartingiem, varēs droši atpūsties labiekārtotajās izklaides telpās. Bez papildu maksas ir pieejams novuss, galda teniss un futbols, kā arī var ņemt līdzi savas uzkodas un dzērienus. Lai elektrokartingi paceļ arī Tavu adrenalīna līmeni!

Elektrokartingi būs tieši laikā tādos pasākumos kā:

 • dzimšanas dienas ballītes;
 • vārda dienas svinības;
 • korporatīvie pasākumi;
 • team building pasākumi dažādām sporta komandām vai organizācijām;
 • vecpuišu ballītes;
 • vecmeitu ballītes;
 • atpūta kopā ar draugiem vai ģimeni u.c.

Šādi elektrokartingu iekštelpu trasē patiks gan tiem, kuri ciena aktīvu izklaidi, gan tiem, kas labprātāk atpūšas mierīgākās aktivitātēs. Šī ir lieliska iespēja, kā aizmirst par ikdienas rutīnu un uzlabot sev garastāvokli. Kurš no jūsu bariņa spēs uzrādīt labāko apļa laiku vai pat pārspēt trases rekordu? Ja pēc izbraucieniem būs vēlme vēl kārtīgi izskrieties, turpat Juglas iekštelpu izklaides parkā varēs uzspēlēt dinamisko lāzertagu, stratēģisko airsoft vai arī aizraujošo peintbolu ar krāsām.

Elektrokartingi mūsu pakalpojumos ir jaunums, taču citas mūsu piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas jau atzinīgi novērtē klienti. Tādēļ regulāri izdomājam ko jaunu un sekojam līdzi pasaules tendencēm, lai izklaides pasākums GUNSnLASERS parkos būtu vēl jautrāks un interesantāks. Mums ir svarīgi, lai katrs klients pēc ciemošanās pie mums, būtu priecīgs un labprāt atgrieztos vēl. Elektrokartingi noteikti sagādās pozitīvas atmiņas, atpūtu padarot vēl aizraujošāku.

Siltas un labiekārtotas istabiņas svinībām

Ņemot vērā, ka elektrokartingi sagādās pilnvērtīgu atpūtu, pēc izbraucieniem visa kompānija var atpūsties kopējā atpūtas telpā, kā arī siltās un labiekārtotās istabiņās, ko esam iekārtojuši kā mazām, tā arī lielām grupām līdz pat 40 cilvēkiem. Tajās droši varat uzklāt galdu ar pašu sagatavotām uzkodām un dzērieniem, pasūtīt picas vai ko citu garšīgu. Uz bērnu ballītēm droši aicini arī vecākus, lai varat mierīgi pasēdēt un papļāpāt, kamēr mazie ķipari kopā ar instruktoru ir kartingu trasē. Tieši tādēļ elektrokartingi ir lieliska izklaide arī dzimšanas dienas ballītēs un citos svētkos, piemēram, izlaidumā.

Elektrokartingi Rīgā

Elektrokartingi Rīgā, Mārkalnes ielā 10 – ērta nokļūšana gan ar savu, gan sabiedrisko transportu (tramvaju, mikroautobusu un autobusu). Izklaides parka teritorijā pieejama arī plaša bezmaksas stāvvieta GUNSnLASERS klientiem.

Ieeja

Kartingu trase atrodas lielās ēkas 2. stāvā. Iebraucot teritorijā pa lieliem vārtiem, uzreiz griezies pa kreisi un dodies pāris metrus uz priekšu līdz labajā pusē būs lielas metāla kāpnes. Kāp augšā un būsi nonācis tieši pie mums. Ja tomēr neizdodas atrast ieeju, droši zvani Juglas izklaides parkam pa telefona numuru +371 27271688!

Elektrokartings azartiskai atpūtai ar īstu sacensību garšu. Kurš no jums trasē būs ātrākais, kurš kopsummā būs uzrādījis vismazāko braukšanas laiku? Nāc noskaidrot, rezervējot pasākumu jebkurā sev vēlamā laikā – zvani pa tālruni +371 27274646 vai rakstu uz e-pastu info@gunsnlasers.lv! Pirms braukšanas pie mums aicinām izbraucienu rezervēt, lai izvairītos no rindas un mēs varētu operatīvi noorganizēt Tev foršu dzimšanas dienas pasākumu vai atpūtu! Vēlemais veikt rezervāciju vismaz 3 darbadienas iepriekš, taču varam nodrošināt izbraucienus arī pēdējā brīdī.

Vai kartings bērniem ir drošs?

Jā. Elektrokartingi ir pavisam droši bērniem, jo tiem ir regulējams maksimālais sasniedzamais ātrums (tipiski ap 10-13 km/h). Šādā ātrumā vadīts bērnu kartings nerada nopietnus riskus, jo mūsu kartinga halle ir iekārtota maksimāli droši, trases malas izliekot ar riepām, kas kalpo kā lielisks trieciena izolators.

Kādi ir ar kartingiem saistītie drošības riski?

Bieži vecākiem bērnu kartings asociējas ar veselu lērumu risku un traumu, bet patiesībā šī nodarbe ir krietni drošāka nekā šķiet, sevišķi, ja braukšanai pieejams elektrokartings. Ir divi populārākie riski, ar ko iespējams saskarties: 

 • kartinga apgāšanās;
 • kartingu “sviestmaize”, kad viens no tiem uzbraucis uz otra.

Lai arī kartinga halle reizēm pieredz šādus negadījumus, tie, pirmkārt, notiek reti, otrkārt, tie notiek ar pieaugušajiem, kad viņi, braucot ar maksimālo kartinga ātrumu, nenovalda stūri (un maksimālais iespējamais ātrums, ko elektrokartingi var sasniegt, ir līdz pat 85 km/h). Iespēja, ka bērnu kartings varētu nonākt šādā avārijā, ir pavisam niecīga, jo pielāgojam iekārtu ātruma limitus, vadoties pēc braucēju prasmēm un pieredzes.

BĒRNI SASIT PLAUKSTAS PIRMS BRAUCIENA AR KARTINGU

BĒRNI SĒŽ KARTINGOS AR ĶIVERĒ PIRMS STARTA
BĒRNS ŠĒŽ UZ BĒRNU ELEKTROKARTINGA IEKŠTELPU TRASĒ

Kādi ir ar kartingiem saistītie drošības riski?

Pirms sēdināt jaunieti pie stūres, ir daži aspekti, kas jāizvērtē, lemjot, vai kartings bērniem būs piemērota izklaide. Un, tici vai nē, vecums nav viens no tiem. Tā vietā jāņēm vērā:

 • bērna garums – minimālais garums, lai mūsu kartinga halle Tavai atvasei varētu piedāvāt šo izklaidi, ir 1.10m, citādi jaunais braucējs nevarēs aizsniegt pedāļus un stūri;
 • bērna motorās prasmes – jebkura transporta līdzekļa vadīšana prasa noteiktu veiklības un koordinācijas līmeni. Pirms pieņem lēmumu, ka bērnu kartings ir laba doma, pārliecinies, vai viņa reakcijas laiks un ķermeņa kontrole ir gana laba;
 • bērna spēja koncentrēties – kartinga halle un trase pieprasa spēju nepārtraukti būt lietas kursā par vidi – kur, cik tālu, kāda veida līkums ir priekšā, kur un cik tuvu ir citi braucēji, vai ir pacelts kāds karogs – un spēt šo uzmanību apvienot ar ķermeņa kustību kontroli, tāpēc kartings bērniem nebūs piemērots, ja mazais ķipars nespēj noturēt uzmanību;
 • prieks par aktivitāti – visbeidzot, nav jēgas vest bērnu uz halli, ja bērnu kartings neinteresē un nerada prieku.

Kādēļ kartings bērniem ir vērtīga izklaide?

Gluži kā citas aktivitātes, kas liek izkustēties un trenēt uzmanību, arī bērnu kartings sniedz dažādus fiziskos un mentālos labumus.

Fiziskie ieguvumi, braucot ar elektrokartinug: 

 • ķermeņa augšdaļas treniņš – stūrējot kartingu, nepieciešams pielietot fizisko spēku, lai noturētos pret kartinga pretestību, kā rezultātā sanāk gana intensīvs roku, plecu, muguras un korsetes muskuļu treniņš;
 • uzlabota asinsrite – elektrokartings sniedz iespēju izjust adrenalīna pieplūdumu. Adrenalīns ir aktivizējošais hormons, kā rezultātā paātrinās sirdsdarbība, pastiprināti darbojas maņas, paplašinās asinsvadi un aktivizējas elpošanas sistēma – tā rezultātā smadzenes tiek labāk apasiņotas un apgādātas ar skābekli u.c. barības vielām (tiek uzlabota smadzeņu darbība un veselība, atmiņa). Tāpat vairāk skābekļa un barības vielu saņems arī citi orgāni, audi un šūnas, uzlabojot vispārējo ķermeņa veselību.

Mentālie ieguvumi, braucot ar elektrokartingu:

 • pašvērtējums un pašpārliecinātība – apgūstot sāncensību un taisnīgumu, bērns iemācīsies arī motivāciju un mērķtiecību, kas nepieciešama prasmju pilnveidošanai gan trasē, gan dzīvē, un, pamanot savus uzlabojumus, gūs labsajūtu, reizē audzējot savu pašvērtējumu un pašpārliecinātību;
 • prasme socializēties un veidot draudzības – bērnu kartings ir lielisks veids, kā trenēt socializēšanās prasmes un mācīties cienīt sevi un citu. Tas ļaus nākotnē justies ērtāk un drošāk jaunā vidē, sociālajos lokos;
 • prasme pielāgoties – elektrokartings ir gana neparedzams: vienā brīdī braucējs var būt pēdējais kompānijā, bet jau nākamajā aplī visus apsteigt un nonākt pirmajā vietā. Stāvot pie starta līnijas, nekad nebūs iespējams paredzēt iznākumu, kā rezultātā kartings bērniem var kalpot kā efektīvs instruments mentālās fleksibilitātes apgūšana. Tā ir prasme, kas lieti noderēs turpmākajā dzīvē;
 • labs garastāvoklis – tā kā kartings bērniem ļauj izjust sacensību garu un socializēties, izdalās laimes hormoni oksitocīns (foršā kompānijā pavadīts laiks, smiekli), dopamīns (fiziskās aktivitātes, uzvara kartinga sacensībās), endorfīni (smiekli, fiziskās aktivitātes) un serotonīns (fiziskās aktivitātes), kā rezultātā prieks un labs garastāvoklis ir neizbēgami.

ELEKTROKARTINGU STŪRE AR EKRĀNU

Kāpēc tieši mūsu kartinga halle? 

Esi pieņēmis lēmumu, ka jāizmēģina bērnu kartings? Brauc pie mums uz Juglu! Mūsu kartinga halle ir labākā izvēle, jo: 

 • pie mums ir ērti nokļūt gan ar sabiedrisko, gan personīgo transportu (piedāvājam arī bezmaksas auto stāvvietu);
 • mūsu “autoparku” veido jaudīgi un kvalitatīvi elektrokartingi;
 • piedāvājam noorganizēt dažādas svinības un pasākumus, iekļaujot kartinga izbraucienus kā vienu no aktivitātēm;
 • pie mums var ne tikai vizināties, bet arī spēlēt citas aktīvākas (lāzertags, airsoft, peintbols) vai mierīgākas (galda) spēles, tāpēc sev tīkamu izklaidi šeit atradīs ikviens;
 • piedāvājam bezmaksas atpūtas telpas;
 • izdevīgas cenas – bērnu kartings, ķivere, trase un drošības instruktāža jau ir iekļautas cenā.

Rezervē braucienu iepriekš vai piestāj garāmejot (te gan labāk pa ceļam piezvanīt uz +371 27274646 un pārliecināties, ka esam uz vietas)!

Tiekamies elektrokartingu trasē Mārkalnes ielā 10, Rīgā!

TRĪS PIEAUGUŠIE SĒŽKARTINGĀ PIRMS BRAUCIENA IEKŠTELPĀS

Mūsu elektrokartingi ir izklaide, ko vērts izmēģināt visai ģimenei. Tiekamies trasē, Mārkalnes ielā 10!