Elektrokartingi – izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem

Ja Tev patīk ātrums, azarts un sacensību gars, tad elektrokartingi ir tas, kas Tev noteikti jāizmēģina. Nāc vienkārši pabraukāties, svini dzimšanas dienu vai atpūties kopā ar klases biedriem vai kolēģiem team building pasākumā! Ar kartingiem var braukt arī bērni, kuri ir vismaz 1,20m gari. Atrodamies Mārkalnes ielā 10, Rīgā

Svini dzimšanas dienu, brauc klases ekskursijā vai atpūties ar kolēģiem vēl izdevīgāk un aizraujošāk – spēlē dinamisko lāzertagu, izbrauc ar kartingu un noskaidro, kurš kopvērtējumā ieņems 1. vietu! 

Tel.nr. rezervācijām +371 27274646

Elektrokartingi GUNSnLASERS iekštelpu izklaides parkā

Nāc atpūsties ar draugiem, svini dzimšanas dienu, atzīmē vecpuišu ballīti vai sarīko team-building pasākumu ar kolēģiem!

Tel. rezervācijām: +371 27274646

BEZ MAKSAS Tev nodrošināsim:

 • iespēju uzklāt uzkodu galdu ar Tevis sarūpētiem ēdieniem un dzērieniem

 • galda tenisu un futbolu

 • novusu

 • galda spēles

 • plašu autostāvvietu parka teritorijā

Kā savienot azartisku izklaidi ar jautru atpūtu un pozitīvu sacensību garu? Atbilde ir elektrokartingi. Pavadi laiku ar draugiem vai kolēģiem interesanti un aizraujoši! Elektrokartingi Rīgā atrodas mūsu izklaides parkā Juglā, Mārkalnes ielā 10. Trase atrodas ēkas 2. stāvā, blakus var uzspēlēt arī dinamisko lāzertagu, kā arī stratēģisko airsoft ar reālu kaujas ieroči replikām jeb kopijām. Pilnvērtīga atpūta garantēta!

elektrokartingi

Ātrums un jauda

Kas raksturo braucienu ar elektrokartingu? Tā noteikti ir to jauda. Iedomājies, kā traucies pa trasi, fonā skan līdzjutēju uzmundrinājumi un tālumā redzams plīvojošs finiša karogs. Nāc to izbaudīt pie mums, jaunā un mūsdienīgā GUNSnLASERS elektrokartingi trasē! Jaunie elektrokartingi taisnē spēj attīstīt ātrumu līdz pat 85km/h, taču lai būtu droši, elektrokartingi ir noregulēti atbilstoši trases lielumam, sarežģītībai, kā arī braucēja vecumam un stūrēšanas prasmēm. 

Elektrokartingi maziem un lieliem braucējiem

Mūsu elektrokartingi ir dažādā izmērā un ar dažādu jaudu, tādēļ var braukāties arī bērni, kas ir vismaz 1,2m gari. Protams, katram braucējam ir jāapzinās drošības noteikumi un tie jāievēro, lai brauciens būtu patīkams gan pašam, gan arī citiem. Pirms došanās trasē mūsu instruktors pastāstīs visus nosacījumus, kā arī tos vari izlasīt uz baneriem izklaides centrā. Brauc droši un ievēro instruktora norādījumus!

Kādiem pasākumiem elektrokartingi ir piemēroti?

Elektrokartingi ir adrenalīna piepildīta atpūta, ko novērtēs gan bērni, gan pieaugušie. Arī sievietes labprāt sēžas pie kartinga stūres un cenšas pārspēt savu labāko apļa laiku. Tieši tādēļ elektrokartingi ir piemēroti arī izklaidei ar kolēģiem jeb korporatīvām ballītēm. Gadījumā, ja kāds no darbiniekiem tomēr nevēlēsies izbraukt ar kartingiem, varēs droši atpūsties labiekārtotajās izklaides telpās. Bez papildu maksas ir pieejams novuss, galda teniss un futbols, kā arī var ņemt līdzi savas uzkodas un dzērienus. Lai elektrokartingi paceļ arī Tavu adrenalīna līmeni!

Elektrokartingi būs tieši laikā tādos pasākumos kā:

 • dzimšanas dienas ballītes;
 • vārda dienas svinības;
 • korporatīvie pasākumi;
 • team building pasākumi dažādām sporta komandām vai organizācijām;
 • vecpuišu ballītes;
 • vecmeitu ballītes;
 • atpūta kopā ar draugiem vai ģimeni u.c.

Šādi elektrokartingu iekštelpu trasē patiks gan tiem, kuri ciena aktīvu izklaidi, gan tiem, kas labprātāk atpūšas mierīgākās aktivitātēs. Šī ir lieliska iespēja, kā aizmirst par ikdienas rutīnu un uzlabot sev garastāvokli. Kurš no jūsu bariņa spēs uzrādīt labāko apļa laiku vai pat pārspēt trases rekordu? Ja pēc izbraucieniem būs vēlme vēl kārtīgi izskrieties, turpat Juglas iekštelpu izklaides parkā varēs uzspēlēt dinamisko lāzertagu, stratēģisko airsoft vai arī aizraujošo peintbolu ar krāsām.

Elektrokartingi mūsu pakalpojumos ir jaunums, taču citas mūsu piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas jau atzinīgi novērtē klienti. Tādēļ regulāri izdomājam ko jaunu un sekojam līdzi pasaules tendencēm, lai izklaides pasākums GUNSnLASERS parkos būtu vēl jautrāks un interesantāks. Mums ir svarīgi, lai katrs klients pēc ciemošanās pie mums, būtu priecīgs un labprāt atgrieztos vēl. Elektrokartingi noteikti sagādās pozitīvas atmiņas, atpūtu padarot vēl aizraujošāku.

Siltas un labiekārtotas istabiņas svinībām

Ņemot vērā, ka elektrokartingi sagādās pilnvērtīgu atpūtu, pēc izbraucieniem visa kompānija var atpūsties kopējā atpūtas telpā, kā arī siltās un labiekārtotās istabiņās, ko esam iekārtojuši kā mazām, tā arī lielām grupām līdz pat 40 cilvēkiem. Tajās droši varat uzklāt galdu ar pašu sagatavotām uzkodām un dzērieniem, pasūtīt picas vai ko citu garšīgu. Uz bērnu ballītēm droši aicini arī vecākus, lai varat mierīgi pasēdēt un papļāpāt, kamēr mazie ķipari kopā ar instruktoru ir kartingu trasē. Tieši tādēļ elektrokartingi ir lieliska izklaide arī dzimšanas dienas ballītēs un citos svētkos, piemēram, izlaidumā.

Elektrokartingi Rīgā

Elektrokartingi Rīgā, Mārkalnes ielā 10 – ērta nokļūšana gan ar savu, gan sabiedrisko transportu (tramvaju, mikroautobusu un autobusu). Izklaides parka teritorijā pieejama arī plaša bezmaksas stāvvieta GUNSnLASERS klientiem.

Ieeja

Kartingu trase atrodas lielās ēkas 2. stāvā. Iebraucot teritorijā pa lieliem vārtiem, uzreiz griezies pa kreisi un dodies pāris metrus uz priekšu līdz labajā pusē būs lielas metāla kāpnes. Kāp augšā un būsi nonācis tieši pie mums. Ja tomēr neizdodas atrast ieeju, droši zvani Juglas izklaides parkam pa telefona numuru +371 27271688!

Elektrokartings azartiskai atpūtai ar īstu sacensību garšu. Kurš no jums trasē būs ātrākais, kurš kopsummā būs uzrādījis vismazāko braukšanas laiku? Nāc noskaidrot, rezervējot pasākumu jebkurā sev vēlamā laikā – zvani pa tālruni +371 27274646 vai rakstu uz e-pastu info@gunsnlasers.lv! Pirms braukšanas pie mums aicinām izbraucienu rezervēt, lai izvairītos no rindas un mēs varētu operatīvi noorganizēt Tev foršu dzimšanas dienas pasākumu vai atpūtu! Vēlemais veikt rezervāciju vismaz 3 darbadienas iepriekš, taču varam nodrošināt izbraucienus arī pēdējā brīdī.

Tiekamies elektrokartingu trasē Mārkalnes ielā 10, Rīgā!

Mūsu elektrokartingi ir izklaide, ko vērts izmēģināt visai ģimenei. Tiekamies trasē, Mārkalnes ielā 10!