• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Lāzertags klases ekskursijā

KLASES EKSKURSIJA SPĒLĒ LASERTAG

Interesanta klases ekskursija ar lāzertag spēli

Vēlaties, lai klases ekskursija būtu interesanta un aizraujoša? Mums ir risinājums. Nāciet spēlēt lāzertagu ar savu klasi un lieliski pavadiet laiku, cenšoties sasniegt labāko komandas rezultātu!

Reģistrē klases ekskursiju sev vēlamā laikā pa tel. +371 27274646 (strādājam arī vakaros un brīvdienās)

Klases ekskursijas atlaižu piedāvājums

Īpašs klases ekskursijas piedāvājums visos GUNSnLASERS izklaides parkos Rīgā. Cenas interēsēties mums zvanot vai rakstot e-pastu.

Aktivitātes ir piemērotas kā sākumskolas, tā arī vidusskolas vecuma jauniešiem un arī skolotājiem. Zvaniet un mūsu klientu konsultants palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko variantu, lai klases ekskursija izdotos!

Klases ekskursija lāzerpeintbolā

Lāzertags koši papildinās klases ekskursijas izglītojošo daļu ar ko aktīvu, interesantu un skolēniem saistošu. Vispirms apmeklējiet kādu muzeju, bet tad nāciet kārtīgi izkustēties un uzlādēt enerģiju. Šī nav vienkārši sportiska atpūta.

Kādēļ braukt ar klasi uz GUNSnLASERS izklaides parkiem?

Mēs, GUNSnLASERS komanda, vienmēr rūpējamies par to, lai klases ekskursija ir saistoša kā skolēniem, tā arī skolotājiem. Lūk, kādus bonusiņus nodrošinām:

 • skolotājus pacienājam ar karstu un gardu kafiju bez maksas;
 • komandu kapteiņiem iedodam supervaroņu kostīmus pozitīvai un jautrai spēlei;
 • piedāvajam labiekārtotas piknika vietas, kur pēc spēles visiem atpūsties un pārrunāt rezultātus;
 • katram spēlētājam pēc spēles iedosim diplomu ar individuāliem un komandas rezultātiem.

Ja klases ekskursijā būsiet virs 15 spēlētājiem – īpašākas cenas.

Lāzerpeintbols māca:

 • sadarboties komandā, lai gūtu uzvaru;
 • sasniegt izvirzīto mērķi;
 • prasmi komunicēt ar komandas biedriem;
 • stratēģisko domāšanu;
 • uzņemties iniciatīvu;
 • attīstīt līdera dotības.

Klases ekskursija lāzerpeintbolā ir populāra aktivitāte, tieši tādēļ ar to būs grūti nošaut greizi. Turklāt lāzertags ir piemērots dažāda vecuma bērniem, to var spēlēt jau no 4 gadiem.  Vienlīdz interesanti būs gan sākumskolas vecuma bērniem, gan arī pamatskolēniem un vidusskolēniem. Spēlē bieži piedalās ne tikai skolēni, bet arī skolotāji un vecāki – būs jautri visiem!

Lai klases ekskursija patiešām sagādātu prieku un patīkamas atmiņas, izvēlieties lāzertagu vai peintbolu GUNSnLASERS izklaides parkos! Ja ir kādi jautājumi par spēles norisi, cenu vai jebko citu, droši zvaniet mums pa tālruņa numuru +371 27274646 vai rakstiet ziņu uz e-pastu info@gunsnlasers.lv! Ar prieku uz tiem atbildēsim, lai klases ekskursija sagādātu prieku.

Kādēļ ir svarīgi rīkot skolēnu ekkursijas? 

Skolēnu ekskursijas ir nozīmīga skolēnu dzīves sastāvdaļa. Tās kalpo gan kā palīgs efektīvai mācību vielas apguvei,, gan kā instruments skolēnu fizisko, mentālo un sociālo vajadzību apmierināšanai un prasmju trenēšanai. Turpinājumā iepazīsties ar dažiem ieguvumiem, ko sniedz klases ekskursijas!

1. Morāles uzturēšana

Visefektīvākais veids, kā izskaidrot, kā skolēnu ekskursijas ietekmē skolēnu morāli, ir iedodot piemēru no pieaugušo dzīves. Iedomājies, ka Tu strādā ofisa darbu 8 stundas no pl.8:00 līdz pl.16:00 5 dienas nedēļā, tad, pārrodoties mājās no darba, pavadi vēl vismaz 2-3 stundas, turpinot strādāt darba lietas, Tev nav teikšanas pār to, ko strādāt, vai vispār strādāt šajā darba vietā un to, ar kādiem kolēģiem kopā Tev ir jāstrādā. Vēl jo vairāk – Tev par šo darbu neviens nemaksā, tā vietā pieprasa izcilus rezultātus un būt motivētam nākt uz darbu un turpināt strādāt.

Izklausās mazliet dramatiski, bet apmēram tā varētu raksturot skolēnu dzīvi, ja neņemam vērā visus ārpusstundu pulciņus un aktivitātes.

Šādā darbā strādājot, Tev taču gribētos kaut vienu nelielu kripatiņu prieka, izklaides, “brīvu darba dienu”, kādu korporatīvo pasākumu, pareizi? Jauniešiem arī to gribas, tāpēc skolēnu ekskursijas ir svarīgas – tā ir kā neliela dāvaniņa reizi 2-3 mēnešos, kas ļauj skolēniem mazliet atslābināties un izbaudīt to, ka, pateicoties tam, ka viņi mācās skolā, viņiem ir iespēja, piemēram, aizbraukt uz Igauniju kopā ar draugiem.

BĒRNI PRIECĪGI PĒC LĀZERTAGA SPĒLES

2. Efektīvāka mācību vielas apguve

Vai atceries sevi skolas laikā? Cik bieži gribējās doties ārā tā vietā, lai sēdētu skolas solā kā statuja un klausītos skolotājas stāstītajā? Un kas labāk palika atmiņā – sausa teorija vai paša rokām praktiski veikti uzdevumi, aptaustīti eksemplāri, paša acīm apskatīti skolotāja stāsta “galvenie varoņi”?

Starp tiem laikiem un mūsdienām daudz kas ir mainījies, bet ne šis. Tāpēc skolēnu ekskursijas var kalpot kā lielisks instruments, ar kura palīdzību efektīvi apgūt mācību vielu, piemēram:

 • vēstures stundas ietvaros apmeklējot kādu muzeju;
 • “sporta stundā” izskrienoties pa kādu no mūsu poligoniem, spēlējot lāzertagu;
 • bioloģijas stundā aizbraucot uz Ķemeru tīreli dabas izpētē.

Bet nav obligāti nekur jābrauc – skolēnu ekskursijas bioloģijas stundā var noorganizēt arī dodoties pastaigā uz tuvējo parku vai dārzu, sporta stundā, savukārt, dodoties garā pārgājienā pa brikšņiem. Variantu ir daudz!

3. Socializēšanās un attiecību veidošana

Skolēnu ekskursijas ļauj jauniešiem pavadīt laiku kopā brīvākā atmosfērā – vairāk sarunu, vairāk humora, vairāk iespēju parādīt savu personību un trenēt prasmes socializēties, veidot attiecības ar vienaudžiem.

4. Pirmie soļi kultūrā

Skolēnu ekskursijas kalpo arī kā pirmie soļi kultūras dzīvē – operas, baleta, teātra izrāžu apmeklējumi, klasiskās mūzikas koncerti, kas piedzīvoti klases ekskursijas ietvaros, ļauj ne tikai veidot izpratni par kultūru kā tādu, bet arī apgūt uzvedības kultūru un pasākumu apmeklēšanas etiķeti.

5. Interešu loka paplašināšana

Visbiežāk tieši skolēnu ekskursijas ir tās, kurās jaunieši pirmo reizi saskaras ar dažādām lietām no cita skatupunkta, piemēram, podniecības procesu, kā viņa tējas krūze no māla kluča top par funkcionālu trauku, vēsturnieka darbu, fizikas apbrīnojamajām iespējām u.tml. Dažādas skolēnu ekskursijas laikā gūtas iedvesmas var kalpot par jaunu interešu un hobiju iedēkļiem, kas nākotnē, iespējams, var pārvērsties par ienesīgu nodarbošanos, un, beigu beigās, pēc dažiem desmitiem gadu klases ekskursijas tiks rīkotas, lai apskatītu Tavas atvases – nu jau sava amata meistara – darbus un darba procesu.

Kāpēc skolēnu ekskursijas plānošanā iesaistīt jauniešus?

Ir vairāki iemesli, kādēļ samērīga teikšana skolēnu ekskursijas plānošanas procesā jādod pašiem skolēniem. Piemēram, tā ir viņu iespēja:

 • trenēties izteikt un aizstāvēt savu viedokli;
 • mācīties atrast kompromisu;
 • trenēties meklēt informāciju;
 • mācīties pieņemt atteikumu/priecāties par mazajām uzvarām.

Taču, mūsuprāt, pats galvenais iemesls ir – lai skolēnu ekskursijas būtu interesantas pašiem jauniešiem. Diezin vai viņi būs priecīgi pavadīt n-tās stundas klusos, striktos, konservatīvos muzejos. Bet, ja muzeju braucienam pievieno iespēju pēc tam izskrieties mūsu poligonos vai izbraukāties ar elektrokartingiem, no vienveidīgas skolēnu ekskursijas tā kļūst par aizraujošu piedzīvojumu ar foršu balvu tā noslēgumā.

Kā jauniešus iesaistīt klases ekskursijas plānošanā?

Katram skolotājam un klases audzinātājam ir sava metodika, bet, ja mums būtu jādod kāds efektīvs piemērs, mēs skolēnu ekskursijas plānošanā izmantotu aptaujas principus – aicinātu jauniešus uz lapiņām sarakstīt, ko viņi gribētu apmeklēt tuvākās ekskursijas ietvaros.

Lai padarītu procesu mazāk haotisku, mēs ieteiktu Tev vispirms noteikt novadu, uz kuru ir doma braukt, lai nesanāk tā, ka skolēnu vēlmes ir “izkaisītas” pa visu Latviju, un nav iespējams pielāgot braucienu vairuma interesēm. Piemēram, brauciens uz Rīgas reģionu, un jaunieši dažu dienu laikā, mājās veicot izpēti, saraksta uz lapiņām, ko viņi gribētu apskatīt šīs skolēnu ekskursijas ietvaros.

Kad visas vēlmes ir sarakstītas un iesniegtas, Tavs kā organizatora darbs būs tās izlasīt, sagrupēt un iespēju robežās izveidot brauciena maršrutu, kas iekļaus intereses.

Iesaisti skolēnus ekskursiju plānošanas procesā, un viņi būs Tev pateicīgi par to, ka Tu cieni viņus, dod viņiem kontroli un teikšanu pār viņu laiku un dzīvi un sadarbojies ar viņiem kā līderis. Galu galā, veiksmīgas attiecības un sadarbība prasa cieņu no abām pusēm.

Iepazīstieties ar katra mūsu parka priekšrocībām, izvēlieties sev piemērotāko un skolai tuvāko un tiekamies GUNSnLASERS laukumos uz aizraujošu spēles maču!

Kadrs no klases ekskursijas rudenī GUNSnLASERS Andrejsalas Izklaides Parkā.

PARKI, TO ATRAŠANĀS VIETAS UN PRIEKŠROCĪBAS

GUNSnLASERS ŠAMPĒTERA IZKLAIDES PARKS
Parks kādreizējā Zasulauka auduma manufaktūrā
Pārdaugava, Šampētera 1, Rīgā, LV-1046

 • Iekštelpu laukumi vairāk nekā 1200m2 platībā ar īstām VW automašīnām tajā;
 • Āra laukums 0,7 ha platībā ar divstāvīgu baznīcas torni;
 • Top peintbola āra laukums 0,7 ha platībā;
 • Izgaismoti laukumi spēlēšanai dienas tumšajā laikā;
 • Atrašanās vieta Pārdaugavā;
 • Rūpnieciska stila ēkas ar industriālu atmosfēru. Rīgas Zasulauka auduma manufaktūra, tās teritorija.

GUNSnLASERS JUGLAS IZKLAIDES PARKS – IEKŠTELPĀS
Parks kādreizējā Juglas Manufaktūras rūpnīcā
Jugla, Mārkalnes 10, Rīga, LV-1024

 • 2 iekštelpu laukumi ar kopējo platību vairāk kā 4200m2;
 • Elektrokartingu trase ar iespēju apvienot pasākumā šaudīšanās aktivitāti ar braukšanu kartingos pēc tā;
 • Ciemata laukuma vidū 30 metrīga lidmašīna ar slepenām ejām;
 • Ēkas ar otrajiem stāviem;
 • Juglas manufaktūras rūpnīca ar savu vēsturisko atmosfēru.

GUNSnLASERS MEŽAPARKA IZKLAIDES PARKS
Parks kādreizējā PSRS militārajā bāzē
Mežaparks, Viestura prospekts 2, Rīga, LV-1005

 • Viens no spēļu laukumiem veclaicīgajā dzelzceļa peronā;
 • 5 spēles laukumi ārā;
 • 2 no tiem izgaismoti;
 • Neliels iekštelpu spēles laukums izgaismotā militārā bunkurā;
 • Priežu meža vide ar daudz lieliem kalniem un lejām. Daudzviet kādreizējās militārās ēkas. Ļoti interesants un daudzveidīgs parks.