• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Vecmeitu ballīte

MEITENES ROZĀ KOSTĪMOS PIE ZĪMĒJUMA

Vecmeitu ballīte lāzertagā

Uzsauc tostu par līgavu lāzertaga laukumā! Vēlies, lai vecmeitu ballīte ir neordināra, kur galvenais uzsvars tiek likts uz jaunu emociju gūšanu? Tad mēs būsim īstā vieta, kur nosvinēt šo īpašo dienu.

Azarta piepildīta vecmeitu ballīte

Šaušana, kārtīga izskriešanās, slēpšanās no pretinieka un spriedze, kas uzglūn aiz katra stūra, sniegs nepieciešamo adrenalīna devu pirms lielās dienas. Bet negaidīti pavērsieni, viltības, stratēģijas un dūmu mākoņu aizsegi spēli padarīs izaicinošu. Nāc un noskaidro, kura no vecmeitām ir labākā lāzertaga spēlētāja!

Pasākuma norise

Vecmeitu ballīte ir svarīgs notikums, tādēļ ļauj mums Tev palīdzēt tās organizēšanā. Kas sagaidāms?

  • Spēles laikā jums būs jāpilda tematiskas misijas un īpaši piemeklēti uzdevumi – garlaicīgi nebūs un intriga saglabāsies visas spēles garumā.
  • Dienas galvenajai varonei piešķirsim amizantu kostīmu, piemēram, zaķis, balerīna vai supervaronis.
  • Visas spēles garumā ar jums būs šarmants un atraktīvs spēles vadītājs, kas gādās par jautrību un izdomās tālākos lāzertag spēles uzdevumus.
  • Pēc spēles saņemsiet individuālos rezultātus, noskaidrojot, kura no jums ir bijusi labākais snaiperis.

Vecmeitu ballīte nav iedomājama bez gardām uzkodām un atspirdzinoša dzēriena, ar ko veldzēties spēles starplaikos un pēc tās. Tādēļ droši ņemiet līdzi iepriekš sarūpētas uzkodas un dzērienus – esam iekārtojuši vairākas piknika vietas ar galdu, soliem un jumtiņu, lai patvertos no lietus.

Mums ir svarīgi, lai Tevis organizētā vecmeitu ballīte izdotos, tāpēc ar prieku uzklausīsim Tavas vēlmes un idejas.

Reģistrē spēli un svinēsim lielo notikumu kopā:

Lai varen izdevusies vecmeitu ballīte!

Vecmeitu ballītes idejas

Tuvojas vecmeitu ballīte un meklē iedvesmu? Apskati šo informāciju ar jautrām idejām – no tradicionālām tēmām līdz radošām aktivitātēm. Lai Tava vecmeitu ballīte būtu neaizmirstama, izmanto šīs vecmeitu ballītes spēles un vecmeitu ballītes idejas!

MEITENE SEŽ AR LĀZZERTAG EKIPĒJUMU ROKĀS IEKŠTELPĀS

Piemērotu vecmeitu ballītes aktivitāšu izvēle

Zemāk atradīsi vecmeitu ballītes idejas, bet pirms ķerties pie to realizācijas, ir svarīgi vispirms īstenot šos 3 soļus, lai izlemtu, kādas vecmeitu ballītes idejas ir piemērotas tieši jūsu grupai.

  1. Vispirms aprunājies ar līgavu, lai noskaidrotu viņas idejas, vēlmes un aktivitātes, kuras viņa noteikti nevēlas darīt. Jums kā grupai var būt daudz dažādas vecmeitu ballītes idejas, bet līgava tomēr būs galvenā prioritāte šajā dienā.
  2. Aprunājies ar citiem iesaistītajiem cilvēkiem, lai pārliecinātos, ka visiem ir skaidrs, kādi ir viņu pienākumi. Vai plāno pasākumu vienatnē un spēj pieņemt patstāvīgus lēmumus? Vai tomēr vecmeitu ballītes idejas un lēmums par katru no tām būs jāsaskaņo? Apspriediet visu iepriekš, lai vēlāk izvairītos no konfliktiem.
  3. Izlem par vecmeitu ballītes stilu vai tēmu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir grezns pasākums, vecmeitu ballītes spēles, vērienīgs ceļojums uz ārzemēm, mierīgs pasākums mājās, privāts kruīzs piekrastē, sporta pasākums vai mežonīga nakts ballīte. Noteikts stils un krāsu palete palīdzēs izvēlēties vienojošus elementus un ļaus visiem justies svinīgāk.

Piemeklēt piemērotas vecmeitu ballītes idejas, kas iepriecinās topošo līgavu un pārējās dāmas kompānijā, var šķist izaicinošs. Tomēr, pareizi iepriekš saplānojot un izmantojot sarakstā iekļautās idejas kā pamatu savai ballītei, pasākums noteikti būs plānošanas un pūļu vērts. Rezulātā vecmeitu ballīte būs izdevusies, un priecīgas būsiet ne tikai jūs, bet arī līgaviņa.

Lūk, izcila aktivitāte vecmeitu ballītei!

MEITENE AR LĀZERTAGA EKIPĒJUMU ROKĀS UN TĒMĒ PA MĒRĶI

Lāzertags

Lāzertags ir fantastisks papildinājums vecmeitu ballītei. Lāzertaga vecmeitu ballītes spēles sniegs tik ļoti svarīgo jautrības un uztraukuma devu. Ja līgava dod priekšroku sportiskām aktivitātēm un nelielam adrenalīnam, nevis manikīram un pēcpusdienas tējai, šī varētu būt viņai ideāli piemērota aktivitāte. Vecmeitu ballīte var nebūt 100% meitenīga – apvienojiet sievišķīgas aktivitātes ar sportisku izkustēšanos, kas nāks par labu gan mentālajai, gan fiziskajai veselībai!

Lāzertags ir lieliska alternatīva peintbolam. Tas ir īpaši piemērots vecmeitu ballītēm, jo nerada sāpes vai neglītus zilumus. Jūs varat jautri pavadīt laiku un joprojām lieliski izskatīties, neuztraucoties par paliekošām sekām uz savas ādas. Nāc uz “GUNSnLASERS” kopā ar pārējām vecmeitām un noskaidro, kura no jums ir labākā lāzertaga spēlētāja! Aktivitātes beigās katra arī saņems diplomu ar rezultātiem un titulu, ja tāds spēles laikā būs nopelnīts.

Ja šogad Tavā kalendārā ir vairāk nekā viena vecmeitu ballīte, iepazīsties arī ar citām “GUNSnLASERS” izklaides iespējām. Pieejamas arī sekojošas aktivitātes, kas var būt piemērotas vecmeitu ballītei:

  • virtuālās realitātes istaba. Pārvērt savu vecmeitu ballīti par virtuālu mīklu risināšanas piedzīvojumu pie mums, jo nav nekā labāka par neaizmirstamu virtuālās realitātes pieredzi; 
  • elektrokartingi. Tradicionālās vecmeitu ballītes idejas bieži var šķist garlaicīgas. Šī iemesla dēļ organizē kaut ko neparastu un pārsteidz līgavu.

Mēs nodrošinām arī papildu telpas pasākuma turpinājumam, jo visi zina, cik svarīgi ir nesteidzīgi pasēdēt pie uzkodu un dzērienu galda, lai labi pavadītu laiku. Rezervē savu ballīti jau tagad un gatavojies radīt neaizmirstamas atmiņas un svinēt draudzību ar saviem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, spēlējot lāzertagu! “GUNSnLASERS” izklaides parkos viennozīmīgi būs izcila vecmeitu ballīte.