• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Korporatīvie pasākumi

Korporatīvie pasākumi peintbolā

Vienotībā ir spēks! Būt labam spēlētājam individuāli ir vienkārši, bet grūtības sākas, kad jums ir jākļūst par komandu. Vai Taviem darbiniekiem tas ir pa spēkam? Peintbols būs ne vien lieliska izklaide visam kolektīvam, bet arī efektīvs saliedēšanās pasākums. Azarts, spriedze, adrenalīns, viltība un mežonīgs ātrums… Piesaki spēli un noskaidro, uz ko ir spējīga Tava komanda!

Peintbola spēle ar kolēģiem

Pasākumu iespējams noorganizēt lielam dalībnieku skaitam, visiem būs interesanti un laiks paskries nemanot. Misijas un uzdevumi raisīs ne vien cīņas sparu, bet arī nebijušu sadarbību starp kolēģiem. Pie mums ir pieejami laukumi gan ārā, gan iekštelpās, kas speciāli izveidoti, lai spēle būtu maksimāli interesanta. Piedāvājam izmantot arī mūsu atpūtas vietu, kur uzklāt kopīgu galdu, uzņemt spēkus un pārrunāt stratēģijas, gan spēles laikā, gan pēc tās.
Ja vēlaties noorganizēt korporatīvo pasākumu – droši zvaniet uz numuru + 371 283 76 362 Ernestam. Viņš Jūs informēs par pasākumu norisi, un komunikācija notiks daudz ātrāk un efektīvāk.