День рождения

Пейнтбольная игра на день рождения

Jau sen esi vēlējies aizraujošu un azartisku dzimšanas dienas ballīti. Peintbola spēle būs pārsteigums gan Tev pašam, gan Taviem draugiem. Spraigas emocijas, azarts, adrenalīns, mežonīgs ātrums un pārsteigumi no mūsu instruktoriem… Tas būs arī lielisks veids, kā noskaidrot vai kāds no Taviem draugiem ir pietiekami drosmīgs, lai raidītu šāvienu jubilāra virzienā. Nāc un pārliecinies pats, ka pie mums tiek rīkotas labākās ballītes Rīgā.

Ты давно мечтал о захватывающем и азартном дне рождение? Пейнтбол будет приятным сюрпризом для тебя и твоих друзей. Напряжение, азарт, адреналин, дикиая скорость и сюрпризы от наших инструкторов… Это также отличный способ выяснить, достаточно ли у твоих друзей смелости, чтобы открыто стрелять в твою сторону. Приходи и убедись сам, что у нас проходят лучшие вечеринки в Риге.

Возможности мероприятия

Spēles gaitā instruktori dos jums dažādas misijas un uzdevumus, un parūpēsies par to, lai spēles laikā neviens nezaudētu modrību un azartu uzvarēt. Spēlēt pie mums varat jebkurā laikā, laukumi atrodas gan iekštelpās, gan ārā, un ir speciāli izveidoti pēc iespējas iespaidīgākam mačam. Pie svinībām piederas arī kārtīgi uzklāts galds, tāpēc, veicot vien galdiņa rezervāciju, varat ņemt līdzi savas uzkodas un dzērienus, un pēc spēles kopīgi pasēdēt un atpūsties ar ģimeni un draugiem. Tiekamies laukumos!

Во время игры инструкторы предложат вам различные миссии и задания, и позаботятся о том, чтобы никто не потерял бдительности и желания победить. Игра у нас доступна в любое время, площадки находятся как внутри, так и снаружи, и специально созданы для впечатляющих сражений. К вечеринке также нужен хорошо накрытый стол, поэтому, забронировав столик, вы можете принести свои закуски и напитки и после игры отдохнуть с семьей и друзьями. Увидимся на поле!

Небольшое видео с игры на открытых площадках в парке пейнтбола на Андрейсале

This site is registered on wpml.org as a development site.