Jaunums – virtuālā realitāte

Virtuālā realitāte garantē lieliskas emocijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Atklāj azartu un pozitīvu piedzīvojumu, ko sniedz mūsu virtuālā realitātes istaba Rīgā, Mārkalnes ielā 10!

VR telpas darba laiks

Mūsu darba laiks ir dažāds – strādājam gan pa dienu, gan vēlu vakaros un brīvdienās. Parasti mūsu virtuālā realitātes istaba ir pieejama pēc iepriekš veiktas rezervācijas, taču, ja ir brīvs, gaidām Tevi jebkurā laikā. Tomēr labāk iepriekš ar mums sazināties un noskaidrot, vai tiešām esam uz vietas. 🙂

Droši vari mums arī piezvanīt pa tel. 27274646 (pēc savienojuma spied 1 un 1)!

Virtuālās realitātes istaba ar pufiem

VR telpas cenas

Vēlies gūt neaizmirstamu pieredzi? Virtuālā realitāte Tev to sagādās, tādēļ nāc atpūsties vai svinēt svētkus mūsu VR centrā!

Virtuālās realitātes spēles izmaksas:

 • 1 brilles, 1h, 1 cilvēks – 20€
 • 2 brilles, 1h, 2 cilvēki – 40€
 • 3 brilles, 1h, 3 cilvēki – 60€
 • 4 brilles, 1h 4 cilvēki – 80€
 • Papildu 1 cilvēks – 5€

Īpašais pasākuma piedāvājums:

 • 1 stunda - līdz 15 personām - 80€

 • 1,5 stundas - līdz 15 personām - 105€

 • 2 stundas - līdz 15 personām - 130€

 • 3 stundas - līdz 15 personām - 170€

 • 4 virtuālās realitātes brilles ar dažādām spēlēm un attēlošanas ekrāniem

 • Atsevišķa atpūtas telpa tikai jūsu kompānijai

 • galdiņš cienasta uzklāšanai

 • novuss un galda futbols

 • galda spēles

 • autostāvvieta parka teritorijā

Mūsu virtuālās realitātes istaba atrodas Juglā, Mārkalnes ielā 10 – GUNSnLASERS Juglas izklaides parkā. Uz vietas pieejami arī elektrokartingi, lāzertags un ballīšu telpas – viss vajadzīgais lieliskai un azartiskai atpūtai gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pieejamās virtuālās realitātes spēles

Mūsu virtuālā realitāte Rīgā piedāvā šādas un vēl arī citas virtuālās realitātes spēles. Katram būs no kā izvēlēties, jo piedāvājums ir gana plašs! Ja būs nepieciešams, virtuālās realitātes entuziasts Tev palīdzēs gan ar tehniskiem jautājumiem, gan spēļu scenārijiem. Nāc un izbaudi azartu, ko sniedz virtuālā realitāte!

Beat Saber

Jūties kā lieliskas mūzikas spēlētājs, šķeļot mūzikas ritmu attēlojošus blokus! Izbaudi neona gaismas un enerģisku mūziku!

Onward

Iegrimsti uguns cīņā! Mil-Sim taktiskā VR video spēle. Ja Tev patīk taktiskas un stratēģiskas virtuālās realitātes spēles, Onward ir domāta Tev!

Creed: Rise to Glory

VR boksa video spēle. Uzliec virtuālās brilles un kļūsti par Rokiju, gūstot uzvaras ringā! VR telpas pārvērtīsies par cīņas ringu, bet Tu – spēcīgu un veiklu pasaules līmeņa cīkstoni.

Arizona Sunshine

Pirmās personas zombiju šaušanas videospēle. Dodies iekšā zombiju apokalipsē un cīnies par izdzīvošanu karstajā Arizonā. Šādas virtuālās realitātes spēles patiks azarta cienītājiem, kuri vēlas paaugstināt savu adrenalīna līmeni. Hei, vai zombijs jau nav Tev aiz muguras?

Blade & Sorcery: Nomad

VR viduslaiku fantāziju video spēle, kurā uzsvars ir tieši uz tuvcīņām. Šai spēlei nelīdzinās citas virtuālās realitātes spēles, jo būtnes kustas atbilstoši fizikas likumiem, tām ir reālistiski ķermeņi. Sadod saviem pretiniekiem ar loku un zobeniem!

The Room VR: A Dark Matter

Izlaušanās istabas VR video spēle. Stratēģija un loģiskā domāšana. Uzliec virtuālās realitātes brilles un sāc meklēt pavedienus, un atklāj noslēpumus!

Epic Roller Coasters

Piedzīvo īstu amerikāņu kalniņu sajūtas maģijā, dinozauros un spoku pasaulē! Augsta līmeņa grafika un fizikas likumos balstīta simulācija. Pieejami trīs dažādu spēles režīmi, tādēļ šīs virtuālās realitātes spēles būs piemērotas arī bērniem.

Carve Snowboarding

Dodies uz nogāzēm un piedzīvo reālistiskāko snovbordu kā vēl nekad iepriekš! Dominē uz kalna kā ātrākais snovbordists vai arī apgūsti trikus un parādi savas prasmes freestyle turnīros! Uzrādot arvien labāku sniegumu, varēsi atbloķēt stilīgāku un kvalitatīvāku aprīkojumu, kā arī mūzikas ierakstus.

Rec Room

Labākā vieta, kur pavadīt savu brīvo laiku. Spēlē peintbolu, ballējies vai atpūties parkā ar citiem spēlētājiem! Pateicoties šai spēlei, virtuālā realitāte var kļūt par Tavu jauno satikšanās vietu ar draugiem. Izveido avataru un pievienojies klubam!

Job Simulator

Vai roboti pārņems pasauli? Jā, tas jau ir noticis, bet pateicoties šai VR spēlei, Tu vari uzzināt, kā tas bija – strādāt cilvēka darbu. Izbaudi reālu darba pieredzi, strādājot virsstundas vai atlaižot darbiniekus!

Real VR Fishing

Bez steigas makšķerē satriecošās vietās un baudi to kopā ar draugiem, spēlējot multi-player režīmā! Izbaudi mierīgu pludiņmakšķerēšanu vai iemet spiningu un gaidi lielo lomu!

Echo VR

Sacensības nulles gravitācijas apstākļos. Sadarbojies un iegusti punktus uzvarai! Vari spēlēt kopā ar saviem draugiem vai iepazīties ar citiem. Šīs virtuālās realitātes spēles ir piemērotas tiem, kuriem patīk ātrs sports.

SuperHot VR

Uzņemies aģenta lomu, atrisini mīklas un likvidē ienaidniekus spēlējot kā Matrix!

Gorilla Tag

Kāp kokos, skrien un lec kopā ar saviem draugiem, virtuālajā gorillu pasaulē!

Bogo

Spēlējies ar jauku un mazu mājdzivnieku. Baro to ar donatiem un daudz ko citu!

Virtuālā realitāte ar GUNSnLASERS

VR telpas apmeklējums noteikti būs īpaša un aizraujoša pieredze gan pieaugušajiem, gan bērniem. Atklāj WOW emocijas un pozitīvu piedzīvojumu mūsu VR centrā!

Piedāvājam:

 • Oculus Quest 2 virtuālās realitātes brilles bērniem un pieaugušajiem
 • Jaunākās un populārākās virtuālās realitātes spēles
 • Multiplayer un Single player spēļu režīmus
 • VR briļļu spēlētāja ekrānus uz sienām

Viss vajadzīgais ballītei

Mūsu virtuālās realitātes istaba ir vieta, kur Tu vari sarīkot:

 • dzimšanas vai vārda dienu;
 • vecpuišu un vecmeitu ballīti;
 • korporatīvo pasākumu lielam un mazam kolektīvam;
 • klases ekskursiju.

Mūsu darbinieki parūpēsies par to, lai svētku organizēšana Tev nesagādā rūpes. Esam atvērti dažādām idejām, tādēļ piesakot pasākumu, informē mūs par savām iecerēm!

virtuala-realitates-istaba

Mūsu virtuālās realitātes istaba ir atpūta, ko vērts izmēģināt gan draugu, gan ģimenes lokā. Nāc uzspēlēt Mārkalnes ielā 10!

vr-telpas
virtuala-realitates-istaba
vr-centrs

Kas ir virtuālā realitāte?

Virtuālā realitāte ir ar datorprogrammas palīdzību radīta 3D attēla vai vides simulācija, ar kuru cilvēks var mijiedarboties reālistiskā veidā. Lai to varētu izdarīt, ir jāizmanto īpašs elektronisks aprīkojums, piemēram, virtuālās brilles, austiņas, speciāli cimdi ar sensoriem u.c. IT iekārtas. Virtuālā realitāte plaši tiek izmantota ne tikai izklaides jomā, bet arī medicīnā, būvniecībā, arhitektūrā, interjera dizainā, mārketingā un citās nozarēs.

Virtuālās realitātes spēles aizrauj daudzus tehnoloģiju un datorspēļu fanātus. Tā ir pasaule, kas ļauj lietotājam iejusties supervaroņu tēlos un izbaudīt nereālas spējas uz “savas ādas”, piemēram, lidot neticamā ātrumā un augstumā, rāpties pa sienām, peldēt vairāku kilometru dziļumā, cīnīties ar zombijiem vai uzvarēt sporta turnīrā. Atliek tikai uzvilkt virtuālās realitātes brilles un Tev pavērsies pavisam cita pasaule. Izmēģini!

Virtuālā realitāte Rīgā

Virtuālās realitātes istaba kā izklaides vieta ir pieejama visā pasaulē. Pieaugot pieprasījumam, virtuālā realitāte Rīgā arī kļūst arvien populārāka, tādēļ rodas arī jaunas VR telpas. Tā ir lieliska vieta svinībām un atpūtai.

Izvēlies “GUNSnLASERS”, ja vēlies atmiņā paliekošu ballīti! Zvani pa tel. 27274646 (sazvanot spiediet 1 un 1)
vai aizpildi kontaktformu tepat mājaslapā!
Sazinies un piesaki pasākumu!

Oculus quest 2 virtuālās realitātes zāle
Oculus quest 2 virtuālās realitātes istaba 2 spēlētājiem
Oculus quest 2 virtuālās realitātes istaba