• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

IZSTRĀDES STADIJĀ – Zaķusalā Peintbola un Lāzertag Parks

riepu laukums saulainā dienā GUNSnLASERS izklaides parka zaķusalas peintbola un lāzertaga parkā

Peintbols Zaķusalā enerģiskai un aizartiskai izklaidei

Ja vēlies atpūsties svaigā  gaisā un sportiski pavadīt kopā laiku ar draugiem vai kolēģiem, peintbols un lāzertags Zaķusalā dos jums šo iespēju. Azartiskiem cilvēkiem, kam patīk izmēģināt ko jaunu un mūsdienīgu, īpaši piemērota izklaide būs lāzertags Zaķusalā.

Peintbols Zaķusalā – spēle, kas der dažādām gaumēm

Peintbols ir aktīva komandas spēle, ko iecienījuši dažāda vecuma cilvēki visā pasaulē. Tās laikā spēlētāji, izmantojot ar saspiestu gaisu darbināmus ieročus un krāsām pildītas bumbiņas, mēģina trāpīt pretiniekiem. GUNSnLASERS piedāvā peintbola spēles laukumus ar dažādiem aizsegiem, ēkām, ejām un citiem elementiem. Vai zināji, ka pasaulē peintbolu izmanto pat treniņiem militārajās apmācībās?

Lāzertags Zaķusalā – moderno tehnoloģiju cīņas

Lāzertags jeb lāzera peintbols no tradicionālā spēles veida atšķiras ar inovatīvo ekipējumu, ko rūpīgi izraudzījies GUNSnLASERS speciālisti. Krāsu lodīšu vietā izmantotā munīcija ir infrasarkanie stari, un tos raida ar lāzerieročiem.
Tā kā šis spēles veids ir nesāpīgs, jo tam nav fiziska saskare ar dalībniekiem, lāzertags Zaķusalā ir īpaši iecienīts arī sieviešu un bērnu vidū, turklāt spēlēt var dalībnieki pat no 4 gadu vecuma.

Peintbols Zaķusalā un lāzertags Zaķusalā 2 dažādos laukumos

Nodrošinām plašas izklaides iespējas atbilstoši dažādām vēlmēm. Tajā ir pieejami:

  • 2 peintbola laukumi – Barona muižas drupas, riepu laukums.

Visi laukumi ir piemēroti dažādu aizraujošu simulāciju un misiju izspēlēšanai, un tajos ir ierīkots apgaismojums, tāpēc plašais apparks spēlēm pieejams arī dienas tumšajā laikā!

Ievērības cienīgi piedzīvojumi un lieliski pavadīts laiks

Katrs peintbola un lāzertaga raunds ir unikāls un spēles gaitu nav iespējams paredzēt, tādēļ jauni, aizraujoši piedzīvojumi ir garantēti katru nākamo spēlēšanas reizi.

  • Veselīga adrenalīna deva;
  • Aktīva izkustēšanās;

Labi pavadīts laiks un komandas saliedēšana.
GUNSnLASERS Zaķusalā piedāvā arī labiekārtotas piknika vietas, kurās atvilkt elpu un apspriesties paužu laikā vai pēc spēles. Visbeidzot autovadītājus priecēs plašā bezmaksas stāvvieta, kas ļaus neuztraukties par auto novietošanu..

Kāpēc gan, lai peintbols vai lāzertags Zaķusalā nevarētu kļūt arī par Tavu iecienīto hobiju? Mēs gādāsim par neaizmirstamiem mirkļiem Tev un Taviem draugiem!