• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Biežāk uzdotie jautājumi

JAUTĀJUMI PAR LĀZERTAG

KAS IR LĀZERTAGS

Lāzertags ir tas pats, kas peintbols, tikai šaudīšanās notiek ar nekaitīgiem lāzera stariem, kur trāpījumu jūt no galvas saites vibrācijas un pretinieks redz iedegoties lampiņām uz mērķa. Tas ir pilnīgi droši un nav bīstami, to var spēlēt jau sākot no 4 gadu vecuma un tas patīk kā jaunākiem spēlētājiem, tā arī pieaugušiem cilvēkiem.
Lāzertagam var ļoti vienkārši vilkt paralēles ar futbolu, basketbolu, volejbolu vai kādu citu komandas sporta veidu, jo tas nav sāpīgi, spēlēm ir konkrēts mērķis un uzvaru gūst spēlētāji ar labāko stratēģiju, izdomu un fizisko sagatavotību.

CIK TAS IZMAKSĀS BĒRNU VAI PIEAUGUŠO BALLĪTEI

Izmaksas veidojas no spēles komplekta un no kamuflāžas maskēšanas apģērba, kas nav obligāts. Parasti mūsu klienti izvēlas divu stundu un vienas stundas pasākumus. Laiks paiet nemanot turklāt lielā aizrautībā. Ja, piemēram, ir 10 spēlētāji un spēlējam 2 stundas, tad spēles izmaksas būs 10×15,00=150,00 eur. Citu izmaksu pasākumā nav.
Peintbolā vidēji izmaksas ir 15,00-25,00 eur no cilvēka, kur lielu izmaksu daļu veido peintnbola bumbiņas, kuru skaits parasti ir ierobežots. Lāzertagam priekšrocība ir tā, ka munīcija ir neierobežota un var šaut cik grib katrs spēlētājs. Tas izslēdz iespēju, ka kādam spēlētājam varētu tikt mazināts prieks spēlēt, jo pietrūkst bumbiņas ar ko šaut.

CIK STUNDAS JĀSPĒLĒ

Spēle parasti norisinās vienu stundu vai divas. Var protams spēlēt arī 3 stundas. Lāzertags ir ļoti intensīva spēle un 2 stundas šobrīd liekas ir optimālais laiks kārtīgai lāzertag spēlei.

KO LABĀK IZVĒLĒTIES – PEINTBOLU VAI LĀZERTAGU

Mēs paši labāk dodam priekšroku lāzertagam, jo tas nav sāpīgi, kad esi beigts, vari aiziet uz bāzi atdzīvoties, ir daudz tīrāks, dinamiskāks sporta un aktīvās atpūtas veids. Un galvenais tas ir daudz, daudz drošāks, nav traumatisks.

PEINTBOLA PRIEKŠROCĪBAS
– Pazīstams un populārs veids, kā atpūsties un izklaidēties;
– Var just trāpījumu un pēc tam redzēt trāpījuma krāsas traipu;
– Lielāks adrenalīns, var noregulēt ieročus tā, lai būtu sāpīgi, kad trāpa;
– Iespēja trāpīt pretiniekam pa jebkuru ķermeņa daļu.

LĀZERTAGA ​PRIEKŠROCĪBAS
​- Nav zilumu un nav sāpīgi, kad trāpa. Trāpījumu jūt no ieroča vibrācijas;
– Par lodēm nav jāmaksā, šauj, cik vēlies;
– Nav jāgaida spēles beigas, kad esi “beigts”. Aizej uz bāzi atdzīvojies un turpini spēlēt;
– Nevar šmaukties, jo ierocis izslēdzas, kad esi “beigts”;
– Speciāls papildus aprīkojums: bumba, mīnas, kontrolpunkti u.c.;
– Precīzs trāpījums līdz pat 250 metriem, ko laika apstākļi neietekmē;
– Var spēlēt dalībnieki sākot ar 4-5 gadu vecumu;
– Pēc spēles individuāls diploms ar statistiku katram: ko, cik reizes esi sašāvis un 6 labāko spēlētāju tituli.

NO CIK GADIEM VAR SPĒLĒT LĀZERTAGU

Tā kā lāzertags nav traumatisks vai bīstams, to var droši sākt spēlēt no 4 gadiem un kas ir interesanti, tas ir interesants un aizraujoš kā bērniem, tā pieaugušajiem.

VAI LĀZERTAGS NAV BĪSTAMS VESELĪBAI

Lāzertags nav bīstams veselībai. Tas darbojas ar infrasarkano staru dabiskā formā, kas ir arī gaismas sastāvā. Šo pašu infrasarkano staru izmanto arī televizora pultīm. Tas nav kaitīgs. Trāpījumu jūtam no galvas saites vibrācijas, dzirdam no ieroča un pretinieks redz iedegoties lampiņām uz trāpījuma. Tā ir visām Eiropas CE normām atbilstoša, pārbaudīta tehnoloģija, kas veselībai ir nekaitīga un ir droša.
Lāzertags, mūsuprāt, ir veselīgs, jo mēs to pielīdzinām futbola, basketbola vai hokeja spēlēm.

SPĒLE NORISINĀS IEKŠĀ VAI ĀRĀ

Spēle norisinās no ārpuses norobežotās sausās, gaišās telpās ar labu ventilāciju tajās. Spēles āra laukumos mēs nodrošinām Andrejsalas Peintbola Parkā. Tur iespējams spēlēt lāzertagu ārā un svaigā gaisā. Taču ir jāņem vērā, ka spēlējot ārā, pastāv iespēja, ka būs lietus un tad spēlēšana norisinās lietus laikā. Tas būtībā spēlei netraucē. Ja ir lielāks lietus gāziens, tad to nogaidām zem jumtiņa, un kad no gaisa lietus tikai pilina, tad droši var spēlēt. Tādā gadījumā labi, ja līdzi ir maiņas drēbes un apavi, lai pēc šaudīšanās varētu iekāpt tīrās, sausās drēbēs. 

VAI PILDA UZDEVUMUS VAI VIENKĀRŠI SKRAIDA APKĀRT

Pasākumu vadīs atraktīvs un pieredzējis spēles vadītājs. Tiks izspēlēta pārdomāta programma un pasākumā tiks izmantoti dažādi papildus atribūti dažādas spēles pieredzes radīšanai, tādi kā bumba ar laika atskaiti, elektroniskie kontroles punkti, Zombiju un Pēdējā varoņa režīmi un citas lietas.

KĀ SPĒLĒTĀJI TIKS SADALĪTI KOMANDĀS

Ierodoties pie mums uz spēli mēs noskaidrosim vai komandas jau ir sadalītas, ja tā, tad spēlēsim šajās komandās. Ja vēl nebūsiet vienojušies, kādās komandās spēlēt mūsu pieredzējušie spēles vadītāji sadalīs komandas, tā lai katrā komandā būtu pa spēcīgam spēlētājam un lai komandas būtu līdzvērtīgas un paši spēlētāji apmierināti ar sadalījumu. Mums ļoti labi padodas spēlētājus sadalīt komandās.

MĒS SPĒLĒSIM PAŠI SAVĀ STARPĀ VAI PIE MŪSU GRUPAS KĀDS PIESPĒLĒS KLĀT

Jūs varat izvēlēties. Ir iespējams spēlēt pašiem savā starpā un ir iespējams Jūs salikt kopā ar kādiem citiem spēlētājiem, lai laukumā būtu vairāk spēlētāju.  Pēc pieredzes aktīvi tiek izmantotas abas šīs iespējas un mums ir apmierināti klienti gan spēlējot atsevišķi, gan uzspēlējot ar kādiem cilvēkiem kopā.

VAI NEBŪS AUKSTI

Auksti nebūs, būs silti. Lāzertags ir aktīva spēle un spēlēšana notiek aktīvi kustoties, līdz ar to spēles laikā kārtīgi uzsilstam un gribas pat šo to novilkt nost, lai nebūtu tik karsti. Varam droši paņemt līdzi kādu džemperīti, sportiskas bikses, galvenais lai ir ērti kustēties. Lāzertags izdarīs pārējo, ka pat nepamanīsiet, ka ļoti aktīvi skrieniet, piedalieties spēlē ir interesanti, aizraujoši un ka ļoti gribas spēlēt vēl.

VAI TIEŠĀM BŪS INTERESANTI

Lāzertags ir fantastiski interesants un aizraujošs. Mēs garantējam, ka tas būs izcils pasākums un ka Jūs iegūsiet ko tādu ko nebijāt gaidījuši pozitīvā nozīmē. Ja salīdzina peintbolu ar lāzertagu var likties ka lāzertags nav tik interesants, bet tā tas nav. Lāzertagam aizrautību dara pozitīvs sportiskums ar to domājot, tur ir līdzīgs azarts labi spēlēt, uzvarēt, kā futbolā, basketbolā vai hokejā. Labākais ir tas, ka tas nav fiziski traumatisks un ja gadās kad esi beigts, tad žigli skrien uz bāzi atdzīvojies un turpini spēlēt. Lāzertags ir fantastiski interesants un aizraujošs. Ja vēlies vari piebraukt pie mums, iedosim bez maksas 15 minūtes izmēģināt lāzertagu lai būtu kārtīgi skaidrs kas tas ir par zvēru. Šeit ir links uz video, kur stāsta un demonstrē, kas lāzertags īsti ir. Video krievu valodā tikai pieejams pagaidām.

JAUTĀJUMI PAR PEINTBOLU

KAS IR PEINTBOLS

Vārds peintbols no angļu valodas tulkojams kā krāsu bumbiņa. Tā ir komandu spēle ar speciāliem ieročiem (mārkeriem), kurus darbina saspiests gaiss. Bumbiņu apvalks ir veidots no želatīna un tās ir pildītas ar pārtikas krāsvielu. Spēles mērķis ir “nošaut” pretinieku, liekot lietā izveicību, taktiku un ātru reakciju. Trāpot pretiniekam ar bumbiņu tā pārplīst, atstājot krāsas traipu, kas nozīmē, ka spēlētājs ir izslēgts no spēles. Peintbols sevi pasaulē ir pierādījis kā populārs izklaides un aktīvās atpūtas veids.

VAI PEINTBOLS NAV BĪSTAMS

Spēli uzmana pieredzējuši instruktori, kuri nodrošina, lai tiktu ievēroti nepieciešamie noteikumi patīkamai un drošai spēlei. Ieroči, munīcija un aizsardzības līdzekļi atbilst visiem standartiem un nepieciešamības gadījumā aprīkojumu ir iespējams pārbaudīt turpat uz vietas.

VAI PEINTBOLA BUMBIŅAS TRĀPĪJUMS SĀP

Tas ir atkarīgs no tā vai tiek ievēroti drošības noteikumi. Ja spēlētājs ir pietiekami biezi apģērbts un ierocis tiek pareizi noregulēts, tad cilvēkam īpašu diskomfortu just nevajadzētu. Ja nosacījumi nav ievēroti, tad uz ķermeņa var rasties zilumi vai apsārtums. Tas ir atkarīgs arī no tā, kāds ir bijis attālums šāviena brīdī.

KĀDS APĢĒRBS NEPIECIEŠAMS

Apģērbties būtu ieteicams atkarībā no laikapstākļiem. Jāņem vērā, ka tā ir sportiska aktivitāte un ērts apģērbs būtu vēlams. Un nav nepieciešams lieki uztraukties par krāsas traipiem, jo tie ir izmazgājami.

CIK DAUDZ BUMBIŅAS BŪTU VAJADZĪGAS SPĒLEI

Bumbiņu daudzums ir atkarīgs no tā, cik azartisks ir pats spēlētājs. Dažiem pietiek ar 50 bumbiņām, spēlējot piesardzīgāk un stratēģiskāk. Ja cilvēkam patīk ātrāka spēle, tad spēlē var iziet ap 300-400 bumbiņām.

NO KĀDA VECUMA VAR SPĒLĒT PEINTBOLU

Piedalīties spēlē var bērni, sākot no 10 gadu vecuma. Pie tam ieročus var noregulēt atbilstoši bērnu vecumam tā, lai šāviens nebūtu pārāk spēcīgs un nerastos zilums. Pavisam mazajiem iesakām izmēģināt ne mazāk aizraujošo lāzerpeintbolu.

This site is registered on wpml.org as a development site.