• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Nokļūšana uz Mežaparka Peintbola Parku

Mūsu izklaides parks atrodas Viestura prospektā 2, Rīgā, bijušajā PSRS militārajā bāzē.

Ar “Waze” aplikāciju

Mūs visvieglāk ir atrast ierakstot “Waze” aplikācijā – Viestura prospekts 2 (GUNSnLASERS).

Ar sabiedrisko transportu

Ar 2., 11., 24., un 58. autobusu, kāpjot ārā pieturā “Viestura prospekts 97“, pēc tam ejot 5 minūtes ar kājām uz Viestura prospektu 2 (100m no pieturas pa kreisi ir norobežota teritorija, kurā jāiet iekšā. Tad jāgriežas pa labi un jāveic 300m taisni un būsiet klāt mūsu parkā.

Ar  5. tramvaju, kāpjot ārā pieturā “Tvaika iela”, pēc tam ejot 15 minūtes ar kājām uz Viestura prospektu 2. (Ir tikai viena ieeja uz mūsu parku, kas atrodas blakus pieturai “Viestura prospekts 97”, tāpēc sākumā jāaiziet līdz viņai. Blakus atrodas norobežota teritorija, kurā jāiet iekšā un tālāk pēc norādēm tiksiet līdz mūsu parkam.

Ar vilcienu, kāpjot ārā pieturā “Sarkandaugava” vai “Mangaļi”, ceļš līdz mums ar kājām mērojams aptuveni 15-20  minūtēs, tādēļ iesakām izvēlēties autobusu vai tramvaju.

NOKĻŪŠANA UZ ŠAMPĒTERA IZKLAIDES PARKU

Šampētera izklaides parks atrodas Šampētera ielā 1, vēsturiskā vietā – kādreizējā Zasulauka manufaktūras ēkā un tās teritorijā

Ar “Waze” aplikāciju

Mūs visvieglāk ir atrast ierakstot “Waze” aplikācijā – “GUNSnLASERS Šampētera izklaides parks” (iebraukšana no Šampētera ielas 1)

Ar sabiedrisko transportu

Ar 22. un 56. autobusu, kāpjot ārā pieturā “Candera iela”, pēc tam ejot 4 minūtes ar kājām uz Šampētera iela 1.

Ar  2. tramvaju, kāpjot ārā pieturā “Zasulauka stacija”, pēc tam ejot 7 minūtes ar kājām uz Šampētera iela 1 (gar dzelzceļu iet betona siena 200m garumā, tad jāgriežas pa kreisi).

Ar “Pasažieru vilciens”, kāpjot ārā stacijā “Zasulauks”.

  • Rīga – Dubulti
  • Rīga – Sloka
  • Rīga – Tukums 1
  • Rīga – Ķemeri
  • Rīga – Tukums 2

​Ja rodas grūtības nokļūt – droši zvaniet, ar prieku palīdzēsim!