• Peintbola spēlētājs tēmē ar TIPPMANN ieroci un tam galvā ir V Force ķivere

Andrejsalas Peintbola un Lāzertag Parks

Peintbola spēlētājs dūmu aizsegā Guns N Lasers Andrejsalas Peintbola un Lāzertag parkā.

Peintbols Andrejsalā sportiskai un aizraujošai izklaidei

Ja vēlies aktīvi un interesanti pavadīt laiku kopā ar draugiem vai kolēģiem, peintbols un lāzertags Andrejsalā ļaus trāpīt desmitniekā. Azartiskiem cilvēkiem, kam patīk izmēģināt ko jaunu un mūsdienīgu, īpaši piemērota izklaide būs lāzertags Andrejsalā.

Peintbols Andrejsalā – populāra spēle dažādām gaumēm

Peintbols ir aktīva komandas spēle, ko iecienījuši dažāda vecuma cilvēki visā pasaulē. Tās laikā spēlētāji, izmantojot ar saspiestu gaisu darbināmus ieročus un krāsām pildītas bumbiņas, mēģina trāpīt pretiniekiem. GUNSnLASERS piedāvā peintbola spēles laukumus ar dažādiem aizsegiem, ēkām, ejām un citiem elementiem. Vai zināji, ka pasaulē peintbolu izmanto pat treniņiem militārajās apmācībās?

Lāzertags Andrejsalā – moderno tehnoloģiju cīņas

Lāzertags jeb lāzera peintbols no tradicionālā spēles veida atšķiras ar inovatīvo ekipējumu, ko rūpīgi izraudzījušies GUNSnLASERS speciālisti. Krāsu lodīšu vietā izmantotā munīcija ir infrasarkanie stari, un tos raida ar lāzerieročiem.
Tā kā šis spēles veids neparedz nekādu fizisku kontaktu starp dalībniekiem, lāzertags Andrejsalā ir īpaši iecienīts arī sieviešu un bērnu vidū, turklāt spēlēt var dalībnieki pat no 4 gadu vecuma.

Peintbols Andrejsalā un lāzertags Andrejsalā 5 dažādos laukumos

Nodrošinām plašas izklaides iespējas atbilstoši dažādām vēlmēm. Šeit pieejami:

  • 3 peintbola laukumi – Spoļu laukums, Bazīcas laukums un Spēkstacijas laukums, kurš atrodas iekštelpās, Rīgas pirmās elektrospēkstacijas celtnē;
  • 2 lāzertaga laukumi – Spēkstacijas pagalma laukums un Pilsētiņas laukums izveidoti vēsturiski rūpnieciskā teritorijā. Tajos atrodamas koka kastes, lielas koka spoles un daudzi citi objekti.

Visi laukumi ir piemēroti dažādu aizraujošu simulāciju un misiju izspēlēšanai, un tajos ir ierīkots apgaismojums, tāpēc plašais apparks spēlēm pieejams arī dienas tumšajā laikā!

Spilgti piedzīvojumi un lieliski pavadīts laiks

Katrs peintbola un lāzertaga raunds ir unikāls un spēles gaitu nav iespējams paredzēt, tādēļ jauni, aizraujoši piedzīvojumi ir garantēti katru nākamo spēlēšanas reizi.

  • Veselīga adrenalīna deva;
  • Aktīva izkustēšanās;

Labi pavadīts laiks un komandas saliedēšana.
GUNSnLASERS Andrejsalā piedāvā arī labiekārtotas piknika vietas, kurās atvilkt elpu un apspriesties paužu laikā vai pēc spēles. Visbeidzot autovadītājus priecēs plašā bezmaksas stāvvieta, kas ļaus neuztraukties par auto novietošanu..
Kāpēc gan lai peintbols vai lāzertags Andrejsalā nevarētu kļūt arī par Tavu iecienīto brīvā laika pavadīšanas veidu? Mēs gādāsim par neaizmirstamiem mirkļiem Tev un Taviem draugiem!