Brauc klases ekskursijā pie GUNSnLASERS un laimē braucienu ar elektrokartingu visai klasei BEZ MAKSAS

Cena un akcija spēkā no 2018. gada 3. septembra līdz 22. oktobrim, iepriekš veicot spēles reģistrāciju (spēlei jābūt reģistrētai un jānotiek norādītajā laika periodā) caur e-pastu info@gunsnlasers.lv vai tālruni +371 27274646

 

 

Laimē bezmaksas braucienu ar elektrokartingu visai klasei!

Spēlējot no 2018. gada 3. septembra līdz 22. oktobrim, visas skolēnu grupas virs 20 spēlētājiem piedalās izlozē. Izlozes galvenā balva – visa klase bez maksas brauc ar elektrokartingu GUNSnLASERS Juglas iekštelpu izklaides parkā. Viena persona ar elektrokartingu brauc 5 minūtes. Ja ir vēlme pagarināt braukšanas ilgumu, uz vietas būs to iespējams pagarināt pēc standarta cenrāža.

Izlozes kārtība

  • Pēc spēles skolotājs vai pieaugušais, kas uzņemas atbildību par skolēnu grupu, aizpilda loterijas biļeti (minot skolu, klasi, kontaktinformāciju)
  • Loterijas biļetes akcijas noslēgumā tiek apkopotas no visiem parkiem
  • Pēc nejaušības principa no visām loterijas biļetēm tiek izlozēta viena biļete, kas laimē bezmaksas braucienu ar elektrokartingu visai klasei
Balvas izmantošanas periods: no 26.10.2018. līdz 31.01.19.
Balva jāizmanto visai klasei vienā un tajā pašā laikā, iepriekš veicot reģistrāciju caur e-pastu info@gunsnlasers.lv vai tālruni +371 27274646. Balvu nav iespējams apmainīt pret naudu vai citu aktivitāti.  Balvu iespējams izmantot tikai no pirmdienas līdz ceturtdienai GUNSnLASERS Juglas izklaides parkā.
Izloze notiks 25.10.2018., tajā dienā GUNSnLASERS sazināsies ar uzvarētāju personīgi, kā arī skola un klase tiks minēta GUNSnLASERS soc. tīklos.