Piclāzers bērna dzimšanas dienas ballītē – reģistrē spēli un saņem Lulū picu bez maksas

Bērnam tuvojas dzimšanas vai vārda diena? Piesaki lāzertag spēli kādā no GUNSnLASERS izklaides parkiem un spēles laikā saņem 45cm desu picu no Pica LuLū bez maksas!

Kā izmantot izdevīgo piclāzera piedāvājumu?

Noteikumi ir pavisam vienkārši – mēs parūpēsimies par jautrību lāzertag spēles laikā, bet Pica Lulū remdēs izsalkumu.

Lai saņemtu bezmaksas 45cm picu*
Reģistrē lāzertag spēli bērniem vismaz 6 personām (spēlei jānorisinās līdz 27.08.18., jābūt reģistrētai laika posmā no 16.07.18. līdz 27.08.18.):

  • pa e-pastu info@gunsnlasers.lv
  • zvanot uz +371 27 274 646

Spēles laikā Pica Lulū picu piegādās tieši pie spēles laukuma – esam parūpējušies, lai ballītes laikā ikviens no jums var atpūsties!

Kāpēc bērna dzimšanas vai vārda dienu svinēt GUNSnLASERS izklaides parkos?

  • Trāpījums jūtams ar vieglu vibrāciju, tādēļ spēle piemērota bērniem jau no 4 gadu vecuma
  • Visu spēles laiku kopā ar bērniem būs draudzīgs un atsaucīgs instruktors
  • Pieejamas labiekārtotas piknika vietas ar galdu un soliem, kur nobaudīt picas un atspirdzinošus dzērienus
  • Ērti sasniedzamas lokācijas
  • Kamēr bērnu aktīvi pavada laiku, vecāki var atpūsties

 

Lai viesi nav izsalkuši

Reģistrējot lāzertag spēli kādā no GUNSnLASERS izklaides parkiem, saņemsi dāvanā garšīīīgo un bērnu iecienīto lielo Pica Lulū desu picu. Pica spēles laikā tiks piegādāta uz mūsu filiāli, kur to spēles starplaikā vai pēc tās varēsiet apēst.

Ņemot vērā, ka ar 45cm picu visiem ballītes viesiem var nepietikt, lai remdētu izsalkumu pēc azartiskas un aktīvas spēles, aicinām uz vietas pasūtīt vēl citas picas, izmantojot izdevīgus atlaižu kuponus!

*Akcijas noteikumi

Reģistrējot spēli bērna dzimšanas vai vārda dienas svinībām no 16.07.18. līdz 27.08.18. (spēlei jābūt reģistrētai un jānotiek līdz 27.08.18.ieskaitot), saņem bezmaksas 45cm desu picu no Pica Lulū. Picu var saņemt tikai ar piegādi GUNSnLASERS izklaides parkos Mežaparkā, Andrejsalā un Juglā spēles laikā. Par vienu reģistrētu spēli var saņemt tikai vienu picu. Ņemot vērā, ka ar vienu picu visiem ballītes viesiem var nepietikt, uz vietas varēsi pasūtīt vēl picas pēc pica Lulū cenrāža. Picu nav iespējams apmainīt pret naudu vai citu picas/piedāvājuma veidu, picu var saņemt tikai spēles laikā (bezmaksas picu nevar saņemt citā laikā). Saņemot pasūtījumu, kurā iekļauta bezmaksas pica, Pica Lulū 49 minūšu piegādes garantija nav spēkā.

 

Lai saņemtu bezmaksas picu, minimālais spēlētāju skaits ir 6 spēlētāji, no kuriem vismaz 50% ir jābūt jaunākiem par 18 gadiem. Spēles reģistrācija jāveic par pilnu samaksu pēc cenrāža, kas pieejams ŠEIT (piesakot lāzertag spēli, lāzertag spēles atlaides nesummējas un spēles piedāvājums nav spēkā kopā ar citām GUNSnLASERS atlaidēm vai īpašajiem piedāvājumiem). GUNSnLASERS patur tiesības mainīt akcijas noteikumus, par to iepriekš brīdinot mājaslapā.

Akcija ir spēkā tikai spēlēs, kas notiek GUNSnLASERS izklaides parkos Mežaparkā, Andrejsalā un Juglā.