Satiec GUNSnLASERS Hypertown festivālā Ķīpsalā!

Hypertown ir urbānās kultūras un eSporta festivāls, kas 2019. gadā Rīgā notiks no 1. līdz 2. jūnijam Ķīpsalas izstāžu hallē. Hypertown festivāla ietvaros apciemo GUNSnLASERS stendu, izmēģini lāzertag un šaušanu ar airsoft ieročiem pa skārda bundžām un tiec pie foršām balvām!

Kas ir Hypertown?

Hypertown festivāls Rīgā notiks jau otro gadu, pulcējot arvien lielāku dalībnieku skaitu. Šogad, 2019. gadā, ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja izbaudīt, izmēģināt un aplūkot:

  • jaunākās paaudzes datorus, robotus un simulatorus;
  • virtuālās realitātes spēles;
  • cosplay jeb populārāko fantāziju tēlu šovu;
  • Baltijā lielāko LAN Party un citas mūsdienu aktivitātes.

Vienā no festivāla zālēm būsim arī mēs. Nāc ciemos un izmēģini aktivitātes bez papildu maksas!

Apmeklē GUNSnLASERS stendu un tiec pie foršām balvām

Hypertown festivāla ietvaros Tev būs iespēja izmēģināt aizraujošo lāzertag jeb lāzerpeintbola spēli, kā arī šaušanu pa bundžām ar airsoft ieroci. Tie ir īstu kaujas ieroču kopijas jeb replikas.

Kā notiks lāzertag aktivitāte?

Kopā ar citiem Hypertown apmeklētājiem Tu varēsi skriet pa speciāli iekārtotu laukumu un pildīt nelielu misiju dažu minūšu garumā. Mūsu instruktori uz izmēģinājuma spēles laiku izsniegs speciālu galvas saiti ar sensoriem trāpījuma uztveršanai, kā arī lasertag ieroci.

Tas būs neliels ieskats reālā lāzertag spēlē, kas ierasti notiek mūsu laukumos Andrejsalā, Mežaparkā un Juglā 1h vai 2h garumā.
Hypertown festivāls jau pavisam drīz – no 1. līdz 2. jūnijam Ķīpsalas izstāžu hallē. Tiekamies! Pasteidzies,jo līdz 17. martam iepriekšpārdošanā biļetes izdevīgāk – www.hypertown.pro!